نادعلی در نطق پیش از دستور: 2-237
پاسداشت زبان فارسی، نیازمند یک عزم ملی است
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، در نطق پیش از دستور دویست و سی و هفتمین جلسه صحن شورای شهر تهران، بر ضرورت پاسداشت زبان فارسی به عنوان یک عزم جدی و ملی تأکید کرد.
 ١٠:٥٦ - يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نطق پیش از دستور اقراریان مطرح شد:10-235
از رد آبستراکسیون تا انتقاد از نامه های بی پاسخ
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: روز نهم اردیبهشت ماه در یک دروغ پردازی رسانه‌ای برخی رسانه‌ها تلاش کردند جلسه را به آبستراکسیون ترجمه کنند در حالی که مفهوم آبستراکسیون برای جلسه رسمی است نه غیر رسمی.
 ١٦:٤٤ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
شربیانی در نطق پیش از دستور: 9-234
تداوم «طرح پیگیر کار مردم» با قدرت و صلابت
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، در قالب نطقی بر پیگیری مسائل مردمی با احترام به قانون و تداوم اجرای طرح «پیگیر کار مردم» تأکید کرد و گفت: این طرح را با قدرت و با صلابت بیشتری پیگیری خواهیم کرد.
 ١٤:٢٢ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اقراریان در نطق پیش از دستور: 5-220
ساختار انتخابات در تهران یک ساختار ضد مشارکت است
مهدی اقراریان، عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورا، در خصوص انتخابات مجلس دوازدهم، گفت: ساختار انتخابات در تهران، یک ساختار ضد مشارکت است. لذا افرادی که دغدغه مشارکت مردم در انتخابات را دارند؛ نباید علت مشارکت کم مردم را صرفاً در دلایل سیاسی جست و جو کنند. بلکه باید نسبت به اصلاح ساختار انتخابات چاره جویی نمایند.
 ١٢:٠٠ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجفی در نطق پیش از دستور:2-215
مشارکت، نشانه وحدت است / زنان نقش مهمی در انقلاب اسلامی و پس از آن داشتند
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، ضمن تقدیر از حضور پرشکوه مرد در راهپیمایی روز 22 بهمن و سایر عرصه های سیاسی کشور، مشارکت را نشانه وحدت مردمی دانست و بر نقش تأثیرگذار زنان در تمامی مراحل انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور تأکید کرد.
 ١٠:٤٢ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
اقراریان در نطق پیش از دستور؛ 10-209
شورای شهر باید حافظ و نگهبان امین حقوق عامه و حقوق شهروندی باشد
رئیس کمیته حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر تهران، با تاکید بر اینکه شورای شهر باید حافظ و نگهبان امین حقوق عامه و حقوق شهروندی بر اساس بیانات و نگاه رهبری باشد، با اشاره به برگزاری اجلاسیه‌ای در این باره گفت: مصادیق حقوق عامه و حقوق شهروندی در منظومه فکری مقام معظم رهبری در اجلاسیه اخیر احصاء شد.
 ١٥:٠٩ - سه شنبه ٢٦ دی ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکری هاشمی در نطق پیش از دستور:5-201
شهرداری سیاست های درست شورای شهر را به درستی اجرا ‌کند
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهرداری تهران در نطق پیش از دستور خود تأکید کرد که شهرداری می بایست سیاست های درست شورای شهر را به درستی اجرا ‌کند.
 ١٤:٥١ - سه شنبه ٢٨ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
علوی در نطق پیش از دستور:8-198
تهران نیازمند سازماندهی حضور جدی‌تر داوطلبان در مواجهه با بحران هاست
رئیس ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد و سمن های شهر تهران گفت: شهر ما نیازمند سازماندهی، آموزش و ایجاد بسترهای عملی برای حضور جدی‌تر و محسوس داوطلبان برای پیشگیری و مواجهه با بحران ها است.
 ١٢:٤٥ - سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
شربیانی در نطق پیش از دستور مطرح کرد:8-196
دستاورد یک مقاومت تاریخی / ضربه فنی شدن رژیم اشغالگر قدس
عضو شورای اسلامی شهر تهران، با گرامیداشت هفته بسیج گفت: آنچه در غزه می بینیم؛ دستاورد یک مقاومت تاریخی است. امروز، رژیم اشغالگر صهیونیستی در منطقه، ضربه فنی و زمینگیر شده است.
 ١٣:٠٠ - سه شنبه ٧ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کاشانی در نطق پیش از دستور:5-194
اسرائیل با نقض حقوق بشر در حال جنایت عیله بشریت است/ امروز مردم دنیا یک صدا در مقابل جنایات رژیم جعلی اسرائیل ایستاده‌اند
عضو شورای اسلامی شهر تهران، با تأکید بر خوی درنده رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: اسرائیل امروز با نقض حقوق بشر در غزه، در حال جنایت علیه بشریت است.
 ١١:٣٩ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
بابایی تأکید کرد:12-191
نصب نماد همبستگی ایران و ترکیه در چهارراه استانبول / حضور مؤثرکلان شهرهای کشور در کنگره جهانی سازمان UCLG
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران به ارائه گزارشی از سفر به ترکیه پرداخت و در راستای تقویت و تسهیل روابط و همکاری میان این دو کشور، پیشنهاد طراحی و نصب نماد همبستگی ملت ایران و ترکیه را مطرح کرد.
 ١٣:٥٦ - يکشنبه ٢١ آبان ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
معدنی پور در نطق پیش از دستور مطرح کرد:2-190
سکوت معنی دار طرفداران شعار زن، زندگی، آزادی در قبال فجایع صهیونیست ها علیه زنان
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از سکوت معنی دار طرفداران شعار زن، زندگی، آزادی در قبال فجایع صهیونیست ها علیه زنان غزه گلایه کرد.
 ١٠:٤٩ - سه شنبه ١٦ آبان ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
صادقی در نطق پیش از دستور:6-186
شورا نباید ماشین تصویب لوایح شهرداری باشد/ اقتصاد شهری غایب بزرگ در مصوبات شورا
عضو شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور گفت: گاهی در ادوار شورا شاهد عدم توجه به وظایف قانونی شورا و عدم توجه به دغدغه مندی شهروندان در مصوبات بوده ایم که این امر باید با تقویت نقش نظارتی شورا ها جبران شود.
 ١٢:٥٤ - سه شنبه ٢ آبان ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
اقراریان در نطق پیش از دستور صحن شورای شهر:5-183
شورای ششم پرچم دار احقاق حقوق شهروندی / حاضریم هزینه حرف حق و پای حق ایستادن را بپردازیم
رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه شورای ششم پرچم دار حقوق عامه و حقوق شهروندی است، خاطرنشان کرد: این سنت و رویه تمام اعضاست که شنونده سخنان مردم باشیم از این رو حاضریم هزینه حرف حق و پای حق ایستادن را بپردازیم.
 ١٢:٤٥ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجفی در نطق پیش از دستور:4-179
سلامت دانش آموزان، ارتقای سلامت جامعه را به همراه دارد/ ضرورت توجه مراکز فرآموز شهرداری تهران به فرهنگ‌سازی در بین دانش آموزان
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران، ضمن تأکید بر مسئله سلامت دانش آموزان گفت: سلامت جسمی و روانی دانش آموزان و پیشگیری و درمان هرگونه ناهنجاری‎ها، اختلالات و بیماری‎ها در این دوره سنی بسیار حائز اهمیت است که باید در کنار آموزش و علم آموزی، دانش آموزان به صورت جدی مورد توجه قرار گیرند.
 ١١:٤٤ - سه شنبه ٤ مهر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
عباسی در نطق پیش از دستور، تاکید کرد:6-170
هدف ما بیان اهمیت کمیسیون ماده پنج و نیز شفاف سازی است
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، در نطق پیش از دستور خود در یکصد و هفتادمین جلسه شورا، بر اهمیت و تأثیر قابل توجه تصمیمات کمیسیون ماده پنج بر جنبه‌های مختلف در مدیریت شهری تأکید کرد.
 ١٢:٤١ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران:163-1
واکنش جدی علیه اقدام صهیونیستی قرآن سوزی/ آمریکا از سرنوشت اعزام تفنگداران به خلیج فارس درس بگیرد
رییس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به تکرار اهانت به قرآن کریم توسط اسلام ستیزان صهیون در کشورهای اروپایی سوئد و دانمارک گفت که قطعاً ریشه این چنین اقدامات به رفتارهای وحشیانه توطئه های رژیم صهیونیستی بر می گردد.
 ٠٩:٢٩ - يکشنبه ١ مرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
سروری: 2-162
دشمن به دنبال شکل گیری نفرت ملی بود/ جشن غدیر حرکات واگرا را به همگرا تبدیل کرد
نایب رییس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه جشن غدیر اتفاقی بزرگ بود و به یک انسجام و همکاری ملی تبدیل شد گفت: مردم در خلق حماسه عظیم غدیر نقش بی بدیل خود را ایفا کردند و برون داد این زلزله اجتماعی تبدیل شدن حرکات واگرا به حرکتی همگرا بود.
 ٠٩:٤٥ - سه شنبه ٢٧ تير ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران: 1-162
محرم سرآغاز حرکت آزادیخواهی است/ اصلاح شیوه انتخاب رئیس ستاد مشارکت‌های محله‌ای
رییس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه محرم سرآغاز حرکت آزادیخواهی است، گفت: انقلاب اسلامی ما یکی از نتایج عاشورای حسینی است؛ اگرعاشورای حسینی نبود و یزیدیان و خلفا آن زمان ادامه کار می دادند، امروز معلوم نبود اسلام چگونه به ما می رسید.
 ٠٩:٤٢ - سه شنبه ٢٧ تير ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران: 1-161
شهردار تهران تغییر نمی کند/ ضرورت آشنایی جوانان با مقوله عفاف و حجاب
رییس شورای شهر تهران در واکنش به شایعات جابجایی شهردار تهران، گفت: با توجه به تشکیل قرارگاه اجتماعی، آقای زاکانی توضیحاتی به رییس جمهور ارائه نمودند که با توجه به آگاهی ایشان در این حوزه قرار شد مشورت بیشتری بدهد، در ضمن شهردار همین حالا نیز در هیئت دولت حضور دارد و تغییر جایگاهی انجام نخواهد شد.
 ٠٩:٣٣ - يکشنبه ٢٥ تير ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران در صحن شورا: 1-160
انتقاد از دولت در تخصیص اعتبار برای خرید اتوبوس و واگن مترو/ شهرداری چندان تسلطی به ساخت و سازهای غیرمجاز خارج از حریم ندارد
رییس شورای شهر تهران درخصوص تخصیص اعتبار برای خرید اتوبوس جدید و تامین واگن مترو از کارشکنی های بانک مرکزی انتقاد کرد و خطاب به دولت گفت: ما و مردم از دولت عزیزگلایه مندیم، این شوخی نیست و گلایه جدی ماست.
 ٠٩:٥٢ - سه شنبه ١٣ تير ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران: 1-159
کشورهای توهین کننده به اسلام و قرآن باید تحریم شوند/ در حال برنامه‌ریزی برای واردات متروباس به تهران هستیم
رییس شورای شهر تهران در واکنش به اقدام موهن و سخیف کشور سوئد در هتک حرمت و جسارت به قرآن کریم از کشورهای اسلامی و مسلمانان خواست تا ضمن منزوی کردن آنان اقدام به تحریم و کاهش مراودات اقتصادی کنند.
 ٠٩:٣٣ - يکشنبه ١١ تير ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران: 1-158
در به دری منافقان خیانتکار ادامه خواهد داشت/ خودروسازان داخلی خلف وعده کردند
رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن انتقاد جدی از خلف وعده خودروسازان داخلی برای تامین ۴ هزار دستگاه اتوبوس تا پایان سال گفت: خوشبختانه برای واردات اتوبوس‌های کارکرده از دولت و مجلس مصوبه دریافت کردیم.
 ١٠:١٥ - سه شنبه ٦ تير ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رییس شورای شهر تهران: 1-154
قدرت دیپلماسی در دولت مردمی رویکردها را تغییر داده است/ مذاکره با کشورهای اروپایی و آسیایی برای واردات اتوبوس‌های خارجی
پرویز سروری با تاکید بر پیگیری خرید اتوبوس های شهری گفت: نمی‌توانیم مردم را منتظر نگه داریم و می‌خواهیم با همراهی دولت سریعتر این اتوبوس ها را وارد کنیم؛ در این زمینه با کشورهای اروپایی و آسیایی در حال مذاکره هستیم.
 ١٠:٥٤ - سه شنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در صحن شورا صورت گرفت؛ 1-151
واکنش چمران به شایعات ثبت نام اعضای شورا در انتخابات مجلس/ سطح ایمنی بازار نیازمند ارتقا است
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به گمانه زنی های شنیده شده برای حضور برخی چهره های شورای شهر تهران در انتخابات مجلس دوازدهم گفت: من هیچ چیزی نشنیده ام که کسی از اعضای شورا بخواهد در انتخابات مجلس ثبت نام کند و تمایلی در اعضا در این زمینه ندیدیم.
 ١١:٣٤ - سه شنبه ٩ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد صادقی در نطق پیش از دستور بیان کرد: 8-150
بارگزاری اطلاعات 6 تکلیف در سامانه شفافیت در شورای ششم / فهرستی از املاک در اختیار در سامانه شفافیت بارگزاری نشده است
رییس کمیته شفافیت و شهر هوشند شورای اسلامی شهر تهران ضمن بیان این که در دوره ششم مدیریت شهری 10 سرفصل جدید برای بار گزاری در سامانه شفافیت اضافه شده گفت: همچنان در خیلی از موارد نظیر انتشار فهرست املاکی که در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار دارد یا انتشار بهره برداران از این املاک در سامانه شفافیت محقق نشده است.
 ١٤:٤١ - يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
چمران: 1-149
انتظار داریم به زودی انتقام شهدای مرزبانی گرفته شود/ مبلغ ورودی مراکز ورزشی در محل نصب شود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تک تک ما وظیفه داریم تا نگهبان و پاسبان قطره قطره خون پاک شهدای عزیزمان باشیم بر انتقامجویی هرچه سریعتر تروریست هایی که ۵ تن از سربازان ما را در مرزبانی به شهادت رساندند، تاکید کرد.
 ١١:٥٤ - سه شنبه ٢ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در صحن شورا مطرح کرد؛ 2-148
تقدیر از برنامه های شورای شهر تهران در حوزه فرهنگسازی اهدای عضو
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جریان ارائه گزارشی از وضعیت اهدای عضو در صحن شورا، تصریح کرد: تنها پارلمانی در کشور که مصوبه‌ای در حوزه تبلیغی و اجرایی و فرهنگسازی اهدای عضو دارد شورای شهر تهران است.
 ١٢:٢١ - يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در صحن شورا صورت گرفت؛ 1-148
واکنش چمران به آتش سوزی خیابان گمرک/ تقدیر از اقدام شجاعانه دلاورمردان نیروی دریایی ارتش
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در هشداری به مالک ساختمان نا ایمنی که روز گذشته دچار حریق بزرگی در منطقه گمرک تهران شد گفت: بجز اینکه تمام‌خسارت ها بر عهده مالک است باید جریمه نیز پرداخت کند چرا که بارها آتش نشانی تذکر داده بود و مالکان توجه نکرده بودند.
 ١١:٥٨ - يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
علوی در نطق پیش از دستور تاکید کرد؛ 3-147
هم افزایی برای حفظ میراث فرهنگی شهر/ پیگیری تدوین لایحه صدور پروانه مرمت
عضو شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور خود با اعلام پیگیری تدوین لایحه صدور پروانه مرمت بر هم افزایی دستگاه های مختلف برای حفظ سرمایه های میراثی و فرهنگی شهر تهران تاکید کرد .
 ١٢:٤٣ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>

اخبار مرتبط