• سه شنبه ١٩ تير ١٤٠٣-١٣:٠٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩١٢٢
سروری تذکر داد: 8-248

امروز روز انسجام و همدلی نیرو های انقلابی است / از ضریب دادن به موضوعاتی که فضای روانی کشور را به هم می ریزد پرهیز شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز روز انسجام و همدلی نیرو های انقلابی است و شرایط کشور اقتضا می کند که نیرو های انقلاب، برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، از ضریب دادن به موضوعاتی که فضای روانی کشور را به هم می ریزد؛ پرهیز کنند و با یکدیگر همدل، همراه و هم افزا باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، پرویز سروری، نایب رئیس و عضو شورای اسلامی شهر تهران، در دویست و چهل و هشتمین جلسه صحن شورا، خاطرنشان کرد: امروز روز انسجام و همدلی نیروهای انقلابی است و شرایط کشور اقتضا می کند که نیرو های انقلاب، برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، با یکدیگر همدل، همراه و هم افزا باشند.

وی افزود: اینکه ما با یک مسئله فیک، یعنی اینکه گروهی بیایند و امضایی جمع بکنند و بعد معلوم نشود که این امضاها برای کیست، بخواهیم شهردار را عزل کنیم؛ درست نیست و اساساً ما به عنوان نمایندگان شورا، باید مدافع حقوق شورای شهر باشیم. اگر قرار باشد این روند مخرب و بسیار پوپولیستی استمرار پیدا کند؛ از فردا هرکس از فلان وزیر بدش بیاید، می خواهد گروهی تشکیل دهد و شبکه‌ای امضایی برای برکناری‌اش راه بیندازد و بعدتر برای رئیس جمهوری که رأی از مردم گرفته است نیز، اگر از او موضوع ناراحت کننده‌ای ببینند؛ بخواهند کارزاری تشکیل بدهند و امضا برای برکناری او جمع کنند!

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اخطار داد: ما نباید از رفتار هایی که تنش در شهر و کشور ایجاد می کند و فضای روانی کشور را به هم می ریزد، به عنوان عضو شورای شهر حمایت بکنیم و یا خدای نکرده به آن ضریب بدهیم. این چه نکته مثبتی دارد؟

وی افزود: همه قبول دارند که یکی از کسانی که با قدرت از مبانی انقلاب اسلامی دفاع کرد، دکتر زاکانی بوده است. ما حدس می زدیم که بعد از انتخابات، اصلاح طلبان بخواهند چنین بلوایی را به راه بیندازند، اما هرگز فکر نمی کردیم، کسانی در جریان انقلابی بیایند و از این موضوع، اظهار خوشحالی و خوشنودی کنند و به آن ضریب رسانه‌ای بدهند. من از این اتفاق تعجب می کنم و همه را به انسجام و همدلی دعوت می کنم و طرح چنین مسائلی جز ایجاد فشار روانی بر مردم و جز اینکه کار شورا و کارنامه اقداماتش را در همه زمینه ها تحت تأثیر قرار بدهد، نتیجه دیگری ندارد.

سروری با اشاره به اقدامات سازنده شورا و شهرداری خاطرنشان کرد: ما در همین ماه گذشته، یک رشد دوازده درصدی در زمینه آسفالت ریزی نسبت به آمار زمان مشابه همین تاریخ در سال گذشته داشته‌اییم، که باتوجه به اینکه در دو سال گذشته هم، در این بحث آسفالت ریزی، اقدام خوبی را صورت دادند، این خبر هم موجب مسرت شهروندان تهرانی است و جای تشکر دارد و امیدواریم که دوستان ما تلاش بیشتری را انجام بدهند.

وی ادامه داد: بهره برداری از نخستین دور برگردان بزرگراه شهید همدانی به طول 935 متر با اعتبار 150 میلیارد تومان هزینه پروژه، باعث کاهش دو و نیم کیلومتری پیمایش اضافی شهروندان تهرانی و کاهش بار ترافیکی در بلوار شهید اردستانی را در منطقه 22 به وجود آورده است.

سروری در پایان با اشاره به یکی دیگر از اقدامات مثبت شهرداری، اظهار داشت: توزیع کالاهای اساسی که با همکاری مشترک بین شهرداری و دولت انجام شده بود، به صورت هوشمند در شهرزاد راه اندازی شده است و این نیز یک اقدام ممتاز برای شهروندان تهرانی است و امیدواریم شاهد این اقدام در سطح گسترده تر و و در سطح کشوری باشیم و امیدواریم دولت جدید نیز، اهتمام لازم را در این زمینه داشته باشد.

 

کد خبر: 8-248

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: