• دوشنبه ١٨ تير ١٤٠٣-١٢:٤٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩١١٣
نادعلی از دستور جلسه آتی شورا خبر داد:

بررسی حساب های درآمد و هزینه 3 ماهه شهرداری تهران

سخنگوی شورا از بررسی گزارش حساب های درآمد و هزینه شهرداری و حسابرسی مالی منطقه 16 شهرداری و یک سازمان دیگر در جلسه آتی شورا خبر داد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورا با اشاره به برگزاری دویست و چهل و هشتمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۲ روز سه شنبه نوزدهم تیر ماه سال ۱۴۰۳ در تالار رسمی ساختمان شورا خبر داد و اظهار داشت: در ابتدای جلسه، گزارشی از حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران، از اسفند 1402  لغایت اردیبهشت سال 1403 توسط خزانه دار شورا مطرح و اعضا در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد.
وی افزود: لایحه «اصلاحیه مصوبه تعیین میزان چگونگی پرداخت حق الزحمه به اعضای کمیسیون های موضوعه،اعم از نمایندگان شورای شهر تهران و غیر از آن ها» نیز به عنوان دستور دیگر جلسه فردا مورد بررسی واقع خواهد شد.
نادعلی در ادامه در خصوص دستور بعدی صحن شورا تصریح کرد: بررسی لایحه «مجوز فروش، واگذاری و انجام معامله ملک متعلق به شهرداری تهران» هم در ادامه بررسی دستور جلسه  صحن علنی روزر سه شنبه تعیین تکلیف خواهد شد.
سخنگوی شورا در پایان از بررسی گزارش حسابرسی شهرداری منطقه 16 برای سالهای مالی 1400 و 1401 و شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران برای سال مالی 1402 خبر داد.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: