• يکشنبه ١٧ تير ١٤٠٣-١٠:٤٢
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩١٠٢
نادعلی مطرح کرد؛ 3-247

لزوم همکاری دولت جدید با مدیریت شهری تهران در حوزه حمل و نقل

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با توجه به تعیین رئیس جمهور منتخب مردم، از دولت جدید خواست در حوزه حمل و نقل با مدیریت شهر تهران همکاری و همراهی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در دویست و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید ادامه تأمین و پشتیبانی وسایل حمل و نقل عمومی در سطح شهر با همکاری شهرداری و دولت مورد توجه قرار بگیرد؛ اظهار کرد: زمانی که گزارش قرارداد چین ارائه شد، چند بار از رئیس جمهور  شهید نام برده شد که دستوراتی برای رفع موانع صادر کرد و امیدواریم آقای پزشکیان نیز برای حل مشکلات پایتخت، موانع را رفع کند.
وی افزود: امیدواریم با این همکاری ها به وضع بهتری در توسعه حمل و نقل عمومی تهران برسیم.
نادعلی ضمن تقدیر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: از صدا و سیما و برگزار کنندگان انتخابات تقدیر می کنیم که فضایی کیفی تر در انتخابات این دوره فراهم کردند. با توجه به اینکه مردم سالاری دینی یک آرمان بزرگ است، برگزار انتخابات امری ساده است درحالیکه در دیگر کشورها با حاشیه روبه رو است اما در کشور ما بدون تقلب و حاشیه برگزار می شود.
سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه هریک از ما به یکی از کاندیداها رأی داده است؛ یادآور شد: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری، باید همکاری و نیک اندیشی برای توسعه کشور را مورد توجه قرار داد و رفتارهای رقابتی به هنجارهای رفاقتی تبدیل شود و همه تلاش کنیم مخاطب فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشیم و به سمت پیشرفت به سوی قله ها برویم.
 
مهدی چمران، رئیس شورا نیز گفت: آنچه در اینجا مطرح می‌شود؛ تنها محدود به تهران نمی‌شود بلکه ما به همه شوراها و شهرداری‌های کشور چشم دوختیم و باید هم چنین باشد. آنچه در تهران آغاز می‌شود؛ در حد و اندازه خود در جاهای دیگر نیز تکرار شده و به وجود می‌آید. بنابراین اگر در تهران گشایشی انجام شود؛ مسیر برای سایر شهرها نیز هموار می‌شود و این تجربه‌ای قابل انتقال است و با همان روش و حتی با شرایطی بهتر می‌توان برای همه شهرها ادامه داد. امیدواریم بتوانیم این راه باز شده را به یک راه طی شده تبدیل کنیم.

 

کد خبر: 3-247
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: