• شنبه ٢ تير ١٤٠٣-١٦:٣٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩٠٥٧
نادعلی در مراسم افتتاح طرح آرمان ۳ شمیرانات:

اداره شهر با محوریت مسجد به عزت می‌رسد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح طرح آرمان ۳ شمیرانات در خصوص اثرات مثبت مسجدمحوری در فعالیت های شهر و شهروندان گفت: مردمی شدن فعالیت‌های فرهنگی و دینی دغدغه اعضای شورای شهر بود که با ادامه طرح آرمان امیدواریم در اداره امور شهر به محوریت مسجد و مشارکت شهروندان به عزت برسیم.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرتهران، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در همایش ائمه جماعات شمیرانات که در حوزه علمیه چیذر با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیرضا بشیر نژاد رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، آیت الله سیدعلی اصغر هاشمی علیا تولیت حوزه علمیه قائم چیذر، حجت الاسلام کرمانی رئیس امور مساجد شمیرانات، سیدمهدی صباغ شهردار و سلیمه رودکی معاون اجتماعی و فرهنگی و جمعی از مدیران شهرداری این منطقه برگزار شد؛ گفت: مسجد محوری یعنی اینکه مسجد با محوریت امام مسجد بتواند راهبری محله‌ای که در آن قرار دارد و اداره فضای فرهنگی و اجتماعی محله را بدست بگیرد. 
او افزود: برای رفع مشکل، مثلثی طراحی شد با عنوان مثلث خانواده، مدرسه و مسجد تا با کمک هر سه ضلع آن بتوان محله را راهبری کرد.
نادعلی تصریح کرد: در طرح آرمان سعی در تسهیلگری، روانسازی و بسترسازی است ولی فعالیت‌ها باید مردمی باشد و حرکت‌های خودجوش افزایش یابد تا بتوانیم در اداره شهر به عزت برسیم. 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: