• سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣-١٦:٤٢
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩٠٣٠
شمس احسان تأکید کرد:

کار مردمی را به مردم بسپارید

عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه مجمع خیرین و تشکل های مردمی دوشنبه های کرامت، بر ضرورت استفاده از بدنه مردمی برای انجام امور مرتبط با مردم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر تهران، ضمن یادآوری رهنمود مقام معظم رهبری برای استفاده از ظرفیت های میانی، گفت: شورای اسلامی دوره ششم شهر تهران، مصوباتی را در خصوص راهبردسازی استفاده از ظرفیت حلقه های میانی و مردمی سازی فعالیت های اجتماعی فرهنگی و حتی ورزشی در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تصویب کرده است.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب تأکید داشته اند که مسئولان باید بتوانند از بدنه مردم استفاده کنند و کار مردمی را به مردم بسپارند.
شمس احسان گفت: در عرصه مدیریت شهری، کارهای زیادی روی زمین مانده است. هدف ما طراحی یک ارتباط صمیمی، منطقی با یک سازو کار جامع است که به واسطه این ساز و کارها، بتوانیم تسهیلات و امکاناتی را در اختیار خیرین و تشکل های مردمی قراردهیم تا در این راستا در ابعاد مختلف شاهد رشد در اشتراک مسیر باشیم.
او تصریح کرد: هدف ما از این جلسات، طراحی مسیر همکاری است. مصوبات این جلسه جزء قاعده کار ما در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران قرار خواهد گرفت.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: