• سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣-١٥:٢٥
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩٠٢٧
علوی: 15-243

وعده رئیس جمهور شهید در بحث برقی سازی ناوگان حمل و نقل عملی شد

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نطق شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت شروع سال جدید و عید نوروز، گفت: رئیس جمهور شهید ما در این نطق اشاره فرمودند که به زودی در تهران شاهد برقی سازی خودرو ها خواهیم بود و ما امروز به برکت زحمات شهید عزیز و پیگیری های و حمایت های ایشان، اولین گام برقی سازی ناوگان حمل و نقل را به صورت عملی انجام دادیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، سید احمد علوی، عضو شورای اسلامی شهر تهران طی تذکری در دویست و چهل و سومین نشست شورا ضمن تقدیر از برقی سازی حمل و نقل طی روزهای اخیر توسط مدیریت شهری، اظهار داشت: این اتفاق بزرگی هست چرا که در راستای دغدغه اصلی مردم تهران که آلودگی هوا است انجام شده و طبق مطالعات صورت گرفته برای حل این معضل، اصلی ترین راهکار بحث برقی سازی ناوگان است.
وی با اشاره به نطق شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت شروع سال جدید و عید نوروز، گفت: رئیس جمهور شهید ما در این نطق اشاره فرمودند که به زودی در تهران شاهد برقی سازی خودرو ها خواهیم بود و ما امروز به برکت زحمات شهید عزیز و پیگیری های و حمایت های ایشان، اولین گام برقی سازی ناوگان حمل و نقل را به صورت عملی انجام دادیم.
علوی خاطرنشان کرد: روز گذشته هزار دستگاه تاکسی برقی تحویل شد که ۲۰۰ عدد در اختیار راننده های شریف و زحمتکش قرار گرفت و باید دوستان مدیریت کنند تا مردم در سطح شهر شیرینی این اتفاق بزرگ را ببینند و بچشند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران می‌گوید: با این اتفاق بزرگ هم ناوگان حمل و نقل نوسازی می شود و هم بهسازی چرا که برقی سازی به کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا کمک می کند و مسیله دوم هم اینکه خودرو با کیفیت برای حمل و نقل مردم به کار گرفته می‌شود.
وی با طرح این پرسش که چرا را نباید مردم ما در سطح شهر خودرو با کیفیت در اختیار داشته باشند؛ گفت: چرا عادت داریم همیشه با یک خودرو خاص ناوگان را مجهز کنیم؟
علوی ضمن تشکر از سایر مساعدت ها و همراهی سایر نهادها و عرض خداقوت به مدیریت شهری، گفت: امیدواریم موضوع برقی‌سازی در حوزه اتوبوس ها و موتورها ادامه داشته باشد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: با عنایت پرودگار و اعتماد ولی نعمتان ما که مردم هستتد؛ فضایی در اختیار ما قرار دارد که با اقداماتی که صورت می دهیم؛ خداوند عز وجل و آیندگان ما را قضاوت خواهند کرد. بنابراین ما فرصت داریم که بحث برقی سازی در شهر تهران را برای رفاه حال شهروندان مومن و معتقد به خدا بهتر پیش ببریم.
 
کد خبر: 15-243

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: