• سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣-١٢:٣٠
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩٠١٩
صادقی تذکر داد: 7-243

متصرفان نه تنها به قانون گردن نمی نهند بلکه تهدید هم می کنند

عضو شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به عدم واگذاری دو پایگاه مدیریت بحران به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران گفت: متصرفان نه تنها به قانون گردن نمی نهند بلکه تهدید هم می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، احمد صادقی در دویست و چهل و سومین جلسه شورا و در تقدیر از تحقق نهضت برقی سازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر گفت: ورود یکهزار دستگاه تاکسی برقی به شهر تهران نوید تحقق نهضت برقی ناوگان حمل و نقل عمومی را می دهد و این امر  دستاورد های زیادی به دنبال دارد. مردم لایق بهترین ها هستند و امیدواریم با تلاش معاونت حمل و نقل، توسعه برقی سازی سرعت بالایی داشته و مردم طعم شیرین خدمت را بیش از پیش بچشند. 
عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن گلایه از عدم واگذاری دو پایگاه مدیریت بحران به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از سوی موزه دفاع مقدس و سازمان فرهنگی هنری گفت: به رغم تأکیدات زیاد و  مصوبات شورا همچنان دو پایگاه مدیریت بحران در اختیار سازمان پیشگیری و مدیریت بحران  قرار نگرفتند. به سازمان فرهنگی هنری، موزه دفاع مقدس، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تذکر می دهم هر چه سریعتر مراحل این واگذاری صورت گیرد و نتیجه به شورای شهر واصل گردد. 
وی برای توضیح بیشتر درباره این موضوع، افزود: به یاد دارید که بعد از پیگیری های فراوان و تأکیدات ریاست شورا  با همت روسای سازمان های  ورزش و پیشگیری و مدیریت بحران، تعداد  52 پایگاه تحویل سازمان پیشگیری و  مدیریت بحران شد تا امکان توسعه فعالیت های مرتبط با ارتقای ایمنی فراهم شود و نیز  فعالیت ورزش بانوان تعطیل نشود.
صادقی اظهار داشت: با این وجود همچنان دو پایگاه تحویل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران نشده که یکی در اختیار سازمان فرهنگی هنری و دیگری در اختیار موزه دفاع مقدس بوده و ضروری است تا تحویل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شود. 
صادقی گفت: نکته جالب ماجرا آنجاست که در هنگام مراجعه برای واگذاری این پایگاه ها  با قلدری تمام تهدید کردند نه تنها این پایگاه ها را در اختیار سازمان پیشگیری و مدیریت بحران نمی گذاریم بلکه آن قسمت هایی هم که در اختیار این سازمان هست را بیرون می کنیم. لذا به موزه دفاع مقدس، سازمان فرهنگی و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تذکر می دهم هر چه سریعتر مراحل واگذاری این پایگاه ها به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران صورت گیرد و نتیجه به شورای شهر واصل گردد.
 
کد خبر: 7-243

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: