• سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣-١٠:٢٨
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٩٠١٣
پیرهادی: 3-243

ورود تاکسی های برقی، کاهش آلودگی هوا را در پی دارد/ چرا نرم افزار برخط شدن تاکسی ها هنوز عملیاتی نشده است؟

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، اضافه شدن هزار تاکسی برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی تهران را اتفاق خوبی در حوزه محیط زیست عنوان کرده و از عدم اجرای نرم افزار برخط نمودن تاکسی ها گلایه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، مهدی پیرهادی، در جریان یکصدو چهل و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اضافه شدن یک هزار دستگاه تاکسی برقی به ناوگان تاکسیرانی شهر، در هفته محیط زیست، این موضوع را قابل  تقدیر دانست و گفت: از این تعداد، 200  دستگاه پلاک شده و 800  دستگاه دیگر نیز به زودی پلاک میشود و اتفاقات خوبی در حوزه کاهش آلودگی هوا را شاهد خواهیم بود.
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، ادامه داد: از تعداد 2  هزار و 500 اتوبوس برقی که قرارداد آن با کشور چین منعقد شده نیز، تعداد 100 دستگاه اتوبوس تا شهریور ماه به تهران می رسد و این موضوع نیز خبر خوبی در حوزه محیط زیست است.
پیرهادی با اشاره به اینکه قرار بود شهرداری نرم افزاری را برای برخط نمودن تاکسی ها آماده کند؛ اظهار داشت: این موضوع در شورای شهر مصوب شده اما بر اساس گزارش های دریافتی تا این لحظه اقدامی در این خصوص انجام نشده است.
وی از شهرداری و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خواست این موضوع را با جدیت پیگیری و ظرف یک ماه آینده، گزارشی از اجرای برخط شدن تاکسی ها ارائه کنند.
 
کد خبر: 3-243

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: