• سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٣-١٢:٥٥
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٨٨٦٥
پیرهادی در پی فوت یک کارمند شهرداری: 7-236

چرا بدون دلیل حراستی و بازرسی، تغییر وضعیت به کارکنان شهرداری تحمیل می شود

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، از تغییر وضعیت کارکنان و گرفتن پست آنها بدون دلیل حراستی و بازرسی، انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، مهدی پیرهادی در دویست و سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جان باختن یکی از کارمندان ۳۶ ساله شهرداری پس از جابجایی بدون دلیل بازرسی و حراست در ایام اخیر، اظهار کرد: یکی دیگر از کارمندان منطقه ۱۵ كه به سازمان پسماند مأمور شده بود که سالها به شهروندان و پرسنل و همچنین در گروه های جهادی  به مردم خدمت می کرد؛ جان خود را از دست داد. سؤال مهم اینجاست چرا کسانی که مشکل بازرسی و حراست ندارند، بدون دلیل، تغییر وضعیت پیدا می کنند؟ نظام ارتقاء شغلی در شهرداری چیست؟
وی افزود: یک کارمند، مراتب را در طول سالیان متمادی طی می کند. حال ممکن است مدیری نخواهد با او کار کند و او را تغییر دهد. در این شرایط، فرد به نقطه صفر برمی گردد و وقتی این بی مهری ها و فشارها به او وارد می شود؛ چه پاسخی برای این مسئله خواهید داشت؟ کمتر مجموعه ای در خارج شهرداری داریم که اینگونه برخورد کند.
پیرهادی گفت: من باید صدای همکارانی باشم که صدایشان به جایی نمی رسد و متأسفانه برخی به دلیل فشارها یا سکته می کنند یا جان خود را از دست می دهند. نباید افراد صرفاً بر اساس سلیقه تغییر کنند. برخی افراد، وقتی مسئولیت می گیرند؛ متاسفانه وضعیت محل فعالیت مجموعه را دچار آسیب می کنند. مخصوصاً افرادی که آشنایی زیادی با سازمان شهرداری ندارند.
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورا گفت: تقاضای من این است که فکری به حال این موضوع شود چراکه در غیر این صورت، ناچارم هر هفته لیستی از این افراد را در صحن شورا قرائت کنم.
 
کد خبر: 7-236

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: