• دوشنبه ٢٩ آبان ١٤٠٢-١٣:٤١
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٧٩٥٣
اقراریان در میز خدمت منطقه 17 مطرح کرد:

رضایتمندی از برگزاری جلسات میز خدمت

رئیس کمیته حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر تهران در راستای رسیدگی به مشکلات حقوقی و قضائی مردم منطقه، به همراه معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۸، رئیس مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، و شهردار و معاونان منطقه 17 در مسجد امام خمینی(ره) حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، در این جلسه تعدادی از شهروندان مسائل و مشکلات خود را با مسئولان حاضر در جلسه درمیان گذاشتند.  
مهدی اقراریان، رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازخورد تشکیل چنین سلسله جلساتی با حضور کارشناسان و مشاوران قوه قضائیه در حل مشکلات مردم، گفت: یکی از موضوعاتی که در کمیته حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر تهران دنبال می کنیم؛ این بوده که جلساتی را به صورت مستقل با شهرداران مناطق در دیدارهای مردمی برگزار می کردیم و در این دیدارها با مسائلی مواجه می شدیم که به دستگاه قضائی مربوط و نیاز به مشاوره حقوقی بود.
وی افزود: از طرف دیگر، بخشی از مردم، از نظر مالی امکان گرفتن وکیل را نداشتند. بنابراین هماهنگی بین ما و مرکز وکلای قوه قضائیه ایجاد شد. مرکز وکلا هم به به صورت مستقل این برنامه را شروع کرده بود؛ ما با یک هماهنگی و هم افزایی توسعه این میز خدمت را در دستور کار خود قرار دادیم.
اقراریان تصریح کرد: در برخی جلسات، شاهد حضور دادستان منطقه هستیم و در برخی موارد نیز دستگاه قضائی، نیروی انتظامی یا سایر مجموعه ها نیز این جلسات را همراهی می کنند. 
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران، اظهار کرد: طبق ارزیابی های انجام شده از برگزاری چنین جلساتی، الحمدالله یک رضایت مندی نسبی درخصوص رفع مشکلات و مسائل کسانی که به این میز خدمت مراجعه می کنند، اتفاق افتاده است.
وی خاطرنشان کرد: ما تا پایان این دوره و تا آخرین روزی که فرصت خدمت داشته باشیم، در خدمت شهروندان هستیم؛ این کار از ابتدای دوره شروع شده است و ان شاء الله کماکان ادامه خواهد داشت.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: