• يکشنبه ٢٨ آبان ١٤٠٢-١٥:١٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٧٩٤٦
چمران:11-193

قطع بدون مجوز درختان، جریمه سنگین دارد / زمان بودجه ریزی، پروژه هایی را پیش بینی کنیم که قابلیت عملیاتی شدن دارند

رییس شورای اسلامی شهر تهران، در ادامه تذکر دو عضو شورا پس از اشاره به این ضرورت که در زمان بودجه ریزی، پروژه هایی پیش بینی شوند که قابلیت عملیاتی شدن دارند؛ تأکید کرد که پرونده قطع درختان سعدآباد در حال پیگیری است و در صورتی که بدون مجوز کمیسیون ماده 7 شهرداری باشد؛ جریمه سنگینی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران، در یکصد و نود و سومین جلسه صحن شورا، در ادامه تذکر مظفر، عضو شورا پیرامون دو پروژه وضعیت قرمز، که پیشرفت هر دو پروژه در سامانه مناطق، صفر قید شده گفت: متأسفانه زمان تخصیص بودجه، پروژه زیاد داریم و گاهی پروژه ای را نامگذاری نیز می کنیم؛ اما به جهت عدم تخصیص بودجه کافی، نمی توان آن را شروع کرد. در یکسری پروژه ها، نظیر پروژه 24 متری شهید هرندی، آن پروژه کلی معارض دارد، و تمام خانه های اطراف آن را باید بخرند و اعتبار تخصیص یافته به پروژه کافی نیست! 
وی در ادامه گفت: درخواستم این است که در زمان بودجه ریزی، پروژه هایی را پیش بینی کنیم که قابلیت عملیاتی شدن دارند؛ تا دچار چنین مشکلاتی نشود.
وی همچنین در ادامه تذکر امانی، عضو دیگر شورا، پیرامون مادّه 5 آیین نامه قانون حفظ و گسترش فضای سبز و خبر قطع درختان در سعدآباد، خاطرنشان کرد: سازمان های دولتی، مجاز به قطع درختان نیستند. در این ماجرا قطع درختان سعدآباد، موضوع در حال پیگیری است و اگر نتیجه روشن شود،که قطع این درختان، بدون کسب مجوز بوده، حتماً از آنها شکایت می شود و شهرداری نیز آنها را با جریمه های سنگین، توبیخ خواهد کرد.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: