• دوشنبه ١٥ آبان ١٤٠٢-١٥:٢٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٧٨٥٠
نادعلی در منطقه 9:

دوره ششم مدیریت شهری باید دوره طلایی فرهنگی و اجتماعی باشد/ میدان آزادی تهران به یک میدان‌گاه گفتمانی تبدیل شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، با تأکید بر تلاش مدیریت شهری ششم برای رسیدن به دوران طلایی در زمینه فرهنگی و اجتماعی، خواستار شد که میدان آزادی به یک میدان‌گاه بزرگ گفتمانی تبدیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا نادعلی، عضو و سخنگوی شورای اسلامی  تهران در  آیین  تقدیر از  عوامل اجرایی کلان پروژه های فرهنگی و اجتماعی منطقه ۹ تهران  اظهار کرد: اقدامات فرهنگی خوب و مؤثری در منطقه ۹ شهرداری تهران رخ داده و حجم فعالیت های فرهنگی در منطقه ۹ تهران بالا است.
وی افزود: نکته  حائز اهمیت در  برگزاری رویدادهای فرهنگی و مراسم های آیینی این است که باید به یک نقطه آرمانی در برگزاری مراسمات برسیم و بتوانیم جشن‌های آئینی و مذهبی را مانند مراسمات عزاداری و سوگواری به بهترین شکل در پایتخت برگزار کنیم و به سمت استفاده از ظرفیت های مردمی در برگزاری مراسمات فرهنگی برویم.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: در مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر شاهد فعالیت های مردمی در برگزاری جشن‌های آیینی بودیم. امیدواریم این موضوع در سایر رویدادهای فرهنگی-اجتماعی اجرایی شود و شاهد مردمی شدن کامل مراسمات باشیم.
نادعلی در ادامه با اشاره به اینکه میدان آزادی باید تبدیل به یک میدانگاه گفتمانی در فضای شهری بشود؛ گفت: در مدیریت شهری تهران به دنبال تحقق این هستیم که میدان آزادی را به یک میدان‌گاه گفتمانی شهری تبدیل کنیم و با نگاه نرم افزاری، میدان آزدی به محلی برای برگزاری رویداد های فرهنگی و آیینی تبدیل شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد:  معتقدم دوره ششم مدیرت شهری تهران می‌تواند به یک دوره طلایی در زمینه فرهنگی و اجتماعی تبدیل شود زیرا در این دوره اقدامات خوب و سازنده ای در زمینه این حوزه صورت گرفته است.
نادعلی در ادامه با اشاره به مسر خیابان انقلاب به میدان آزادی گفت: در مهمانی ۱۰ کیلومتری از این مسیر به عنوان مسیر اصلی برای  برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی استفاده شد و تجربه موفقیت آمیزی بود، میدان خراسان در پایتخت نیز میزبان جشن امام رضایی ها بود که رضایت شهروندان تهرانی را به همراه داشت.
 سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با اشاره به فعالبت شهرداری تهران در زمینه محرم شهر و اربعین حسینی(ع) گفت: شهرداری منطقه ۹ در زمینه محرم شهر عملکرد و همکاری خوبی داشت و توانست به خوبی آیین عزاداری حسینی(ع) را برگزار کند. همچنین فعالیت های صورت گرفته در  مراسم بدرقه زائران اربعین حسینی (ع) به خوبی توسط شهرداری منطقه ۹ تهران برگزار شد که بازتاب خوبی در رسانه ها داشت.
بر اساس این گزارش در پایان این مراسم از عوامل اجرایی کلان پروژه های فرهنگی و اجتماعی منطقه ۹ تهران با حضور علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و همچنین سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ پایتخت تقدیر به عمل آمد.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: