• چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٣-١٠:١٥
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٨٨٣٣
نادعلی مطرح کرد

تأکید برحفظ یکپارچگی شورا

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر ضرورت حفظ یکپارچگی شورا، گفت: تفاوت در نگرش و سلیقه، نباید باعث از بین رفتن یکپارچگی در بین اعضای شورا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران به نقل از ایرنا، علیرضا نادعلی در حاشیه دویست و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به حاشیه های ایجاد شده درخصوص ناهماهنگی شهرداری منطقه 17 در بازدید یک عضو شورا از این منطقه، اظهار کرد: کارها در حوزه سیاست گذاری و اجرا در شورا و شهرداری باید با آرامش، دور از تنش و به درستی انجام شود.
نادعلی با بیان اینکه تیم مدیریتی شهرداری باید به شکل دقیق سیاست گذاری‌های شورا را اجرا کند؛ گفت: البته با درک شرایط و مشکلات، باید از شهرداری هم در راه انجام ماموریت ها، به صورت ویژه حمایت شود؛ زیرا هدف همه خدمت به مردم است.
سخنگوی شورای شهر تهران تصریح کرد: اعضای شورا هم باید با یک نظم و برنامه ریزی مشخص و هماهنگی به نظارت‌های میدانی بپردازند تا مشکلاتی همچون اتفاقی که در شهرداری منطقه ۱۷ رخ داد، تکرار نشود.
نادعلی با اشاره به فرصت اندک باقی مانده برای تیم فعلی مدیریت شهری در راستای خدمت به مردم، خاطرنشان کرد: حرف های انتخاباتی را باید کنار گذاشت و در فرصت باقی مانده فقط به خدمت کردن به مردم فکر کرد؛ مردم کاری به جناح بندی های سیاسی ندارند و فقط میخواهند مشکلاتشان حل شود.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: