• پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢-١٢:٣٠
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٦٦٩٤
معدنی پور خواستار شد؛

استفاده از المان های هنری برای معرفی مکان رخدادهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران استفاده از المان های هنری برای معرفی مکان رخدادهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شهر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، نرگس معدنی پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جریان برگزاری هشتاد و نهمین جلسه این کمیسیون پس از استماع گزارش اقدامات و برنامه های سازمان زیباسازی شهرداری تهران درخصوص مصوبه "ساماندهی تبليغات محيطي" گفت: درخصوص تبلیغات محیطی به ویژه در حوزه فرهنگی اختلاف سلیقه هایی وجود دارد که همواره با اظهارنظرهای بسیاری همراه است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته سال خاصی بود و برخی از تبلیغات شهری دچار آسیب شد، بیان داشت: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص تبلیغات محیطی قرار بود که ستادی با هدف نظارت و ایجاد هماهنگی بر محتواهای تبلیغاتی شهری و اکران آن، با حضور یک نماینده از شورای شهر و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران و مدیرکل ارشاد اسلامی استان تهران تشکیل شود.

وی ادامه داد: تشکیل اتاق های فکر مختلف با حضور متخصصین و صاحب نظران در خصوص تولید محتوا برای تبلیغات محیطی براساس سیاست های کلان کشور و بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین سیاستهای حوزه مدیریت شهری کار درست و مناسبی است که باید با جدیت و دقت و حساسیت لازم دنبال شود. 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه وظایف سازمان زیباسازی متعدد است، مطرح کرد: باتوجه به اینکه محور فعالیت های این سازمان متمرکز بر سبک زندگی و موضوعات مختلف آن درنظر گرفته شده است، قابل تحسین است چراکه اگر به سبک زندگی که مدام درحال تغییر است توجه شود قطعا می توان از بروز چالش های جدید ممانعت کرد.

وی با اشاره به لزوم توجه به معرفی زیرساخت‌های شهری در تبلیغات محیطی، بیان کرد: در اکران های تبلیغات محیطی باید به معرفی زیرساخت های شهرداری علی الخصوص در حوزه های فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی از جمله موزه ها، خانه موزه ها، باغ موزه ها و همچنین مجموعه های ويژه بانوان و دختران مثل شهربانوها و شهردخت ها و پارک های بانوان بیشتر توجه شود.

معدنی پور در این باره تصریح کرد: ضروریست بنابر تدابیر لازم و در طول سال و ایام مختلف، سازمان زیباسازی شهرداری تهران نسبت به معرفی زیرساخت های زیرمجموعه شهرداری در تبلیغات محیطی اهتمام ورزد.

در ادامه رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: سازمان زیباسازی شهرداری تهران برای تلطیف فضای شهر باید در حوزه مادران و کودکان ب

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: