• سه شنبه ٤ مهر ١٤٠٢-١٦:٠٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٧٥٦١
آخوندی:9-179

تبریک ویژه به بانوان ورزشکار مدال آور در بازیهای آسیایی/ خنثی سازی تبلیغات دشمن توسط نمایندگان بانوان قهرمان ایرانی

عضو شورای شهر تهران با تقدیر از عملکرد بانوان ورزشکار ایرانی در عرصه مسابقات جهانی گفت: دختران ورزشکار ایرانی ضمن رعایت حجاب و شئونات اسلامی، با کسب مدال در بازیهای آسیایی و افتخار آفرینی برای ایران عزیز به دنیا نشان دادند که بانوان ایرانی در مسیر کسب افتخار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، محمد آخوندی، عضو شورای شهر تهران در یکصدوهفتادونهمین جلسه شورا با تبریک ویژه به بانوان ورزشکار ایرانی که در بازیهای آسیایی هانگژو مدال کسب کرده اند؛ گفت: در دو روز اول بازیها بانوان ایرانی ۵ مدال ارزشمند کسب کردند و به عنوان نمایندگان دختران و بانوان ایران علاوه بر اینکه با حجاب اسلامی و رعایت همه شئونات ورزش قهرمانی و پهلوانی افتخار کسب کردند؛ تبلیغات دروغ دشمن را خنثی نموده و در عمل نشان دادند بانوان ایرانی با آزادی و قدرت و توان کامل افتخار آفرینی می کنند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزود : افرادی که شعار زن، زندگی، آزادی سر می دادند؛ امروز که بانوان و دختران ایرانی موفق هستند و مدال کسب می‌کنند؛ سکوت مطلق کرده اند و این نشان می‌دهد که آنها فقط به دنبال سوء استفاده‌های سیاسی و منافع خود هستند.
آخوندی در بخش دیگری از سخنان خود به موفقیت های کشتی کشور و برخوردهای سیاسی ومغرضانه با این موفقیت ها اشاره کرد و گفت: وقتی برخوردهای سیاسی در موضاعات تخصصی وارد می شود؛ شاهد ظلم و تخریب هستیم. از جمله در کشتی که مدیران آن به علت مواضع و عملکرد صحیح مورد ظلم قرار گرفته اند. کار بزرگی که در کشتی کشور اتفاق افتاده و سابقه نداشته، موفقیت ایران در رده های نوجوانان و جوانان بوده است که در هردو بخش آزاد و فرنگی به ۴ قهرمانی ارزشمند جهان دست یافتیم. این نوید روزهای خوبی برای کشتی است.
وی به نتایج بزرگسالان در کشتی آزاد و فرنگی هم اشاره کرد و افزود : در کشتی فرنگی با کسب مدال طلا از رتبه چهارم سال گذشته به دوم رسیدیم و در آزاد رتبه دوم را تکرار کردیم و البته جای موفقیت های بیشتری داشتیم. وظیفه خود می دانم که از آقای دبیر، رئیس فدراسیون و همه زحمتکشان تیم کشتی تقدیر و تشکر کنم و از شهرداری تهران هم می خواهم به عنوان وظیفه ذاتی خود، به ورزش تهران به ویژه کشتی توجه بیشتری داشته باشد.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: