• يکشنبه ١٩ شهريور ١٤٠٢-١٣:٠٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٧٤٧٢
پیرهادی مطرح کرد:6-175

ارائه گزارش فوت ۳ کارگر در آرادکوه در کمیسیون سلامت شورای شهر / تقدیر از مشارکت کنندگان در اربعین حسینی

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، ضمن تقدیر از شرکت کنندگان در مراسم اربعین حسینی و همچنین ابراز تأسف برای اتفاق ناگوار فوت ۳ کارگر در آرادکوه، از ارائه گزارش در کمیسیون سلامت شورا و انجام بررسی های لازم درخصوص ابعاد این حادثه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران از مردم برای حضور در حماسه اربعین حسینی تشکر و تقدیر کرد و گفت: امسال حضور چشمگیر و با جمعیت بيشتر و شرايط بهتری نسبت به سال گذشته را شاهد بودیم.
پیرهادی همچنین از همه کسانیکه در این مسیر قدم گذاشته و خدمت ارائه کردند تشکر کرد و افزود: از مردم عراق به واسط مهمان نوازی کریمانه تشکر و قدردانی می کنیم .
این عضو شورای اسلامی شهر تهران از اقدامات معاونت خدمات شهری و مناطقی که در مرزهای مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق، زرباطیه، ریندان و میرجاوه و مشارکت ۱۳۳۰ پاکبارن‌و‌ ۲۸۰ آتشنشان ، به منظور سلامت، رفاه و ایمنی شهروندان تشکر کرد.
وی افزود: ۱۴۰۰ پاکبان و ۱۲۰ آتش نشان نیز در شهرهای زیارتی عراق حضور داشتند که برای رفاه و سلامت شهروندان اقدامات مناسبی انجام دادند که قابل تقدیر است .
 
وی با اشاره به نقش سایر شهرها در اربعین اظهار داشت: ماموریتی هم وزارت کشور به کمیته خدمات شهری کشوری با مسئولیت معاون خدمات شهری شهرداری تهران داده بود که ایشان از خدمات شهرهای مختلف کشور برای با اول به این گستردگی استفاده کردند.
 
پیرهادی با اشاره به علاقه مندی برخی شهرها برای ارایه خدمات به زائران اربعین ادامه‌داد: برای سالهای بعد می توان برای این شهرها هم ظرفیتی را در نظر گرفت تا مشارکت داشته باشند.
وی با اشاره به بازدید از شهرهای زیارتی عراق گفت: کارهای خوبی در این شهرها و‌مرزها انجام شد که جای تقدیر دارد؛ در شهر نجف همه چیز خوب بود و در شهر کربلا از سه فضایی که شهرداری داشت ، یک فضا نیازمند برخی تغییرات است.
وی همچنین از حوزه های فرهنگی و اجتماعی و پرسنل شهرداری تهران که ایستادند و در راهپیمایی جا ماندگان اربعین و عزاداران حسینی خدمت کردند، نیز تشکر کرد .
رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران همچنین درباره فوت سه کارگر در آراد کوه نیز گفت: عصر امروز سازمان پسماند گزارشی در این خصوص ارائه خواهد نمود و ابعاد آن حادثه، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 
وی درباره موضوع HSE نیز اظهار داشت: در این خصوص نامه ها و پیگیری های بسیاری انجام داده ایم و شهردار تهران نیز دستور لازم را ارایه کردند و تا حدود یکماه آینده نظام نامه HSE به شورا جهت اعلام نظر ارسال می شود.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: