• پنج شنبه ٩ شهريور ١٤٠٢-١٠:٣١
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٧٤٤١
مظفر در بازدید از قرارگاه نجف اشرف:

پاکبانان به مثابه حاملان نسیم الطَّيِّباتُ لِلطَّيِّبين برای زائران حسینی اند

عضو شورای اسلامی شهر تهران طی بازدید از قرارگاه نجف ستاد اربعین شهرداری تهران در جوار حرم امیرالمؤمنین، از نحوه خدمت رسانی این قرارگاه به زائران اربعین، مطلع شد و از زحمات ایشان قدردانی نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران، پس از بازدید میدانی، شرکت در جلسه برنامه ریزی این ستاد با حضور در محل استقرار پاکبانان، از خدمت داوطلبانه و عاشقانه ۳۰۷ پاکبانی که با شور و اشتیاق به صورت شبانه روزی، تنظیف رینگ اول حریم حرم قدسی امیرالمؤمنین (ع) را برعهده گرفته‌اند؛ تجلیل نمود و از آنان به مثابه فرشتگان الهی که نسیم الطَّيِّباتُ لِلطَّيِّبينَ را برای پاک‌ترین انسان‌های روی زمین، یعنی زوار اربعینی‌ سیدالشهدا (ع) به ارمغان آورده اند؛ نام برد.
مظفر با اشاره به جمع آوری روزانه بیش از ۸۰ تن زباله توسط خدام شهرداری تهران افزود: نیروهای داوطلب پاکبان در سه شیفت کاری ، عملیات تنظیف مساحت بیش از ۷۰ کیلومترمربع و تخلیه زباله از این محدوده را با استفاده از ۱۳ دستگاه فان در حال حاضر برعهده دارند. 
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حجم بالای ثبت نام نیروهای داوطلب از میان کارکنان شهرداری تهران گفت: مایه مباهات مدیریت شهری‌ است که نیروی انسانی آن اعم از کارکنان، پا‌کبانان، آتش نشانان و سایر عوامل، اینچنین پر شور برای خدمت به زوار امام حسین (ع) از هم سبقت می گیرند تا به عنوان یاران آخرالزمانی حضرت سیدالشهدا، نقشی را در ترویج و پاسداشت مکتب حسینی برعهده گیرند. حلقه وصل آنان اعتقاد به شعار حیاتنا الحسین(ع) است و حب الحسین یجمعنا آنان را این چنین در خدمت رسانی سخت و دشوار، مجتمع نموده است.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: