در نشست انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران با حق شناس مطرح شد:
هنرهای تجسمی جای نفس کشیدن در شهر می خواهند/ شهر هنرمند منزوی را بر نمی تابد
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با بیان اینکه شهر هنرمند منزوی را بر نمی تابد تصریح کرد: هنر برای آنکه در سطح عام جاری شود مستلزم این است که هنرمند نیاز مخاطبش را شناسایی و پژوهش کند و فضای این کار باید برای هر دو فراهم باشد.
 ١٨:٣٨ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید محمود میر لوحی در بازدید از تصفیه خانه ششم واقع در منطقه 22 بیان داشت؛
علاوه بر اصلاح الگوی مصرف به دنبال راهکاری برای کاهش دغدغه کم آبی در تهران هستیم
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران گفت:با راه اندازی تصفیه خانه ها ، تکیمل شبکه ها ی محلی و احداث مخازن و نیز اصلاح الگوی مصرف امید داریم هدر رفت آب در تهران به حداقل برسد تا تهران دغدغه کمتری در خصوص آب داشته باشد.
 ١٧:٤٦ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی در بازدید از تصفیه خانه واقع در منطقه 22 بیان داشت؛
راه اندازی تصفیه خانه ششم موفقیت بزرگ مدیریت شهری خواهد بود/ شورای پنجم مبنای اجرای پروژه ها را بر پیوست های مطالعاتی بنا نهاده است
رییس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تا دو سال آینده جمعیت منطقه 22 ، دو برابر می شود لذا راه اندازی تصفیه خانه ششم تهران گامی مهم و موفقیت آمیز در تامین سرانه آب این منطقه خواهد بود.
 ١٧:٣٥ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری:
برای تحقق حقوق عمومی در شهر باید نگاه جامعه شهری تغییر کند
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خطاب به کاندیداهای شورایاری گفت: تک تک شما کاندیداها در راستای ایفای مسئولیت پذیری اجتماعی و بدون هیچ چشم داشتی برای کمک به رفع مشکلات شهر اعلام حضورکردید تا نظارت همگانی و مطالبه گری همگانی محقق گردد.
 ١٥:١٤ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس شورای شهر تهران در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت مطرح کرد:
مساله ترافیک تنها با ایجاد محدودیت برای مردم حل نمی شود/ نگاه تخصصی پلیس به حوزه رسانه و فرصت تلقی کردن نزدیکی با افکار عمومی یک ویژگی مثبت است
محسن هاشمی گفت: نگاه تخصصی پلیس به حوزه رسانه و فرصت تلقی کردن نزدیکی با افکار عمومی یک ویژگی مثبت است و می توان با اطلاع رسانی مناسب و تعامل دوسویه، بخشی از معضلات و ناهنجاری ها را کاهش داد.
 ١٥:٠٥ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالاری تاکید کرد:
برگزاری الکترونیکی انتخابات حدود ۵۰ درصد، تخلفات احتمالی این حوزه را کاهش می دهد
محمد سالاری گفت: الکترونیکی کردن انتخابات حدود ۵۰ درصد از زحمات مربوط به برگزاری انتخابات را کاهش می دهد و به همین میزان هم از انحرافات و تخلفات احتمالی در جریان رای گیری جلوگیری می کند.
 ١٥:٠٣ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالاری خواستار شد:
اجرای طرح گذر صنایع دستی در تالار شهری به رفراندوم محلی گذاشته شود/نباید شاهد تکرار تجربه پیاده راه 17 شهریور در خیابان ویلا باشیم
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران پیشنهاد کرد که طرح گذر صنایع دستی در خیابان ویلا و پیوست های مطالعاتی انجام شده آن جهت اخذ نظرات ذینفعان محل در تالار شهری به رفراندوم گذاشته شود.
 ١٢:٣٧ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالاری مطرح کرد:
مترو مهم ترین اولویت مدیریت شهری دوره پنجم است / ترغیب مردم برای استفاده از مترو با ایجاد مجتمع های ایستگاهی
محمد سالاری گفت: مهم ترین اولویت ماموریت مدیریت شهری دوره پنجم، تو سعه حمل و نقل عمومی و بخصوص مترو تهران است.
 ١٢:٢٢ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالاری:
ارائه خدمات صدور پروانه باید شهروند محور باشد
محمد سالاری گفت: ارائه خدمات صدور پروانه باید شهروند محور باشد تا شهروند از طریق سامانه درخواست دهد و از طریق سامانه پروانه را دریافت کند و دیگر نیازی به مراجعه به شهرداری و دفاتر نباشد و دفاتر در کنار شهروند قرارگیرند.
 ١٠:١٩ - شنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسجدجامعی تصریح کرد:
در گزارش حسابرسی سال 93 شهرداری تخلف در برخی موارد محرز است
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مدیریت شهری با گزارش حسابرسی تلفیقی صورت‌های مالی سال 93 در ادوار گذشته همراهی متناسبی نداشت، گفت: قانون بودجه شهرداری درباره این گزارش‌ها صراحت ندارد و به همین دلیل این سئوال پیش آمده که وظیفه شورا ارائه گزارش تلفیق هست یا نه؟
 ١٤:٢٦ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رسولی اعلام کرد:
استقلال حسابرس قانونی شورای شهر تهران با مصوبه شورای شهر
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: با تصویب اسناسنامه نمونه، حسابرس قانونی که مسئول بررسی صورتهای مالی سازمان و شرکت ها هستند، به استقلال واقعی می‌رسند.
 ١٤:٠٩ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران:
شورای شهر در یک طرفه شدن خیابان نجات‌الهی نقشی نداشت
سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران از پیگیری وضعیت وضعیت خیابان نجات الهی در شورای شهر تهران خبر داد و گفت: مسئولان شهرداری منطقه 6 نظرشان بر این بود که اجرای طرح موفقیت‌آمیز بوده است اما سایر دوستان نیز نسبت به ادامه طرح سوالات و نظراتی را داشتند که قرار شد در جلسات آینده کمیسیون فرهنگی اجتماعی بیشتر به این موضوع پرداخته شود .
 ١٣:١٠ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید حسن رسولی:
شیوه نامه اجرایی تبصره های بودجه سال ۹۸ به شورا ارسال نشده است
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: متاسفانه بعد از گذشت یک ماه هنوز آیین نامه و شیوه نامه اجرایی مورد نیاز تبصره های بودجه جهت تصویب به شورای شهر تهران ارائه نشده است .
 ١١:١٣ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سالاری:
برگزاری الکترونیکی انتخابات حدود ۵۰ درصد، تخلفات احتمالی این حوزه را کاهش می دهد
محمد سالاری گفت: الکترونیکی کردن انتخابات حدود ۵۰ درصد از زحمات مربوط به برگزاری انتخابات را کاهش می دهد و به همین میزان هم از انحرافات و تخلفات احتمالی در جریان رای گیری جلوگیری می کند.
 ١٠:٤٩ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورا صورت گرفت: 2-157
تذكر صريح رييس شوراي شهر به شهردار تهران درباره كم توجهي به مشكلات مترو/ دستور تشکیل کارگروه ویژه برای رسیدگی به مشکلات مترو
محسن هاشمی با تاکید بر اولویت حمل و نقل عمومی در تهران به ویژه مترو در تذکری صریح به شهردار تهران خواستار رسیدگی به مشکلات مدیریتی در مترو شد.
 ٠٩:٤٣ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در آستانه پنجمین انتخابات شورایاری ها مطرح کرد: 1-157
با یاری هم، تهرانی بهتر بیافرینیم
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فرارسیدن زمان انتخابات پنجمین دوره شورایاری ها اظهار داشت: وعده ما با شهروندان محترم تهرانی، روز جمعه در بیش از 1700 صندوق اخذ رای در 354 محله تهران خواهد بود تا با یاری یکدیگر تهرانی بهتر بیافرینیم.
 ٠٩:٢٨ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افشین حبیب زاده:
تشکیل کمیته های تخصصی در شورایاری ها راهی برای نگاه ویژه به محلات است
عضو شورای اسلامی شهرتهران در نشست کاندیداهای شورایاری منطقه 11 بر اهتمام شورایاران پس از انتخاب به تشکیل کمیته های تخصصی تاکید کرد و آنرا از ارکان اصلی شورایاری ها دانست.
 ١٠:٠٢ - دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس کمیته تنقیح شورا:
سامانه طرح ها و لوایح شورای شهر تهران رونمایی شد
سامانه طرح ها و لوایح شورای اسلامی شهر تهران با حضور رئیس کمیته تنقیح قوانین شورا رونمایی شد.
 ٠٩:٥٥ - دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی:
بین جشنواره‌های فیلم تقسیم کار شود
رییس شورای اسلامی شهر تهران در آیین اختتامیه جشنواره فیلم شهر تصریح کرد: با توجه به اینکه جشنواره های متعددی در کشور همه ساله با بودجه دولتی برگزار می شود لازم است تعامل و تقسیم کار مناسبی بین جشنواره فیلم شهر، با جشنواره فجر، جشنواره بین الملل، سینما حقیقت و سایر جشنواره های تخصصی مانند کودک، عمار و ... صورت گیرد تا شاهد موازی کاری نباشیم.
 ٠٩:٣٩ - دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی:
شوراها رکن مردم نهاد جمهوری اسلامی در کنار قوای سه گانه و نیروهای مسلح هستند
رییس شورای اسلامی شهر تهران شوراها را رکن مردم نهاد جمهوری اسلامی در کنار قوای سه گانه و نیروهای مسلح مطرح کرد و افزود: در شرایطی که دستگاه دیپلماسی کشور با زبان منطق واستدلال و نیروهای مسلح با زبان اقتدار از منافع ملی جمهوری اسلامی دفاع می کنند، مدیریت شهری نیز تمام تلاش خود را در جهت خدمت به مردم و تامین رضایت شهروندان جمهوری اسلامی بکار می گیرد.
 ١٠:٤٣ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا صدراعظم نوري؛
تغییر کاربری، علت اولیه آتش‌سوزی میدان حسن‌آباد/ منوط نمودن صدور یا تمدید جواز صنفی به دارا بودن تاییدیه ایمنی ساختمان
رییس کمیسیون سلامت،محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت:اماکن و ساختمانهایی همچون گنبد حسن‌آباد به علت تغییر کاربری و نوع فعالیت صنفی از درجه خطرپذیری بالایی در زمینه حریق برخوردار هستند.
 ١٠:٤٠ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تذکر محمد علیخانی به شهردار تهران ؛
شان و جایگاه شورا را رعایت کنید
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: شان و جایگاه شورا این نیست که پاسخ تذکر اعضای شورا به شهردار را مدیران شهرداری بدهند لذا شهردار تهران باید به این رویه پایان دهند.
 ١٠:٣٨ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت نظری در تذکراتش به شهرداری تاکید کرد: 4-156
لزوم آموزش های ویژه اطفای حریق در اماکن تاریخی و دارای ارزش ملی و میراثی به آتش نشانان/ شهرآفتاب برای چه ساخته شده وقتی سایت نمایشگاهی سئول همچنان جذاب است
عضو شورای شهر تهران درباره چرایی برگزاری نمایشگاه الکامپ به شهرداری تذکر داد و گفت: شهرداری تهران، پاسخ دهد اگر بناست نمایشگاه‌های پرمخاطب همچنان در سایت نمایشگاهی سئول برگزار شود، دلیل این همه هزینه‌کرد در مجموعه شهرآفتاب چیست؟
 ١٠:٣٥ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران عنوان کرد:
طولانی بودن فرآیند صدور پروانه انگیزه ها را برای ساخت و ساز غیرمجاز افزایش می‌دهد/ لزوم کاهش فرآیند زمانی صدور پروانه ساختمانی
مجید فراهانی در موافقت با کلیات طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه فرآیند صدور پروانه عملیات ساختمانی به عنوان کرد: شهرداری تهران باید زمان فرآیند صدور پروانه ساختمانی را کاهش دهد تا از سردرگمی مردم جلوگیری شود.
 ١٠:٣١ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری:
هیچگاه موضوع پرداخت پول در قبال واگذاری باغات بنیاد مستضعفان به شهر مطرح نبوده است / سازمان ها و نهادها باغات در اختیار خود را در راستای ایفای نقش مسئولیت پذیری اجتماعی به شهر هدیه کنند
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در تذکری بیان کرد: هیچگاه موضوع پرداخت ما به ازا، در قبال واگذاری باغات بنیاد به شهر تهران مطرح نبوده است.
 ١٠:٢٦ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید محمود میر لوحی مطرح کرد:
هوشمند سازی فرایند صدور پروانه زمینه فساد را کاهش می دهد
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران گفت: با هوشمند سازی فرایند صدور پروانه، مراجعه شهروندان به اشخاص کمتر شده و زمینه فساد نیز کاهش می یابد.
 ١٠:١٦ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجدجامعی در صحن علنی شورا مطرح کرد:
احیای میدان حسن آباد وسیعتر از جداره سازی است
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره بازسازی ساختمان سوخته در میدان حسن آباد گفت: ضرورت دارد بازسازی این بنا را صرفا به جداره خلاصه نکنیم. نباید فراموش کرد که احیای میدان فکر، برنامه و تصمیمی می طلبد که بسیار وسیعتر از جداره سازی است.
 ١٠:١٣ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد جواد حق شناس در جلسه رسیدگی به طرح گذر صنایع دستی در خیابان ویلا بیان داشت؛
ما به دنبال مداخله مستقیم و کالبدی درگذر صنایع دستی نیستیم
رییس کمیسیون فرهنگی شورا گفت: هر چقدر مداخله مستقیم ما کمتر باشد به نفع شهر و شهروندان خواهد بود و لذا ما به دنبال مداخله کالبدی نیستیم.
 ١٠:٠٨ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در آیین بهره برداری بوستان پدر بیان داشت:
تکمیل پروژه های محلی فرصتی برای بهبود رضایت شهروندان/ سیاست محله محوری از راهبردهای مدیریت شهری در افزایش رضایتمندی است
محسن هاشمی تکمیل پروژه های محلی را فرصتی برای بهبود رضایت شهروندان از عملکرد مدیریت شهری دانسته وافزود: با توجه به درپیش بودن انتخابات شورایاری ها در جمعه آینده، اعلام می کنیم که سیاست محله محوری یکی از راهبردهای مدیریت شهری در جهت کاهش مشکلات وافزایش رضایتمندی شهروندان است.
 ١١:٢١ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجد جامعی بیان داشت ؛
مشارکت، دقت، صحت و سلامت انتخابات اهداف ما در برگزاری انتخابات شورایاری ها است/ اکنون زمان تشویق و افزایش هیجان در انتخابات شورایاری ها است
رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها گفت: افزایش مشارکت در انتخابات در راستای همدلی ملی برای ما یک هدف است. چرا که اگر مشارکت افزایش یابد در شرایطی که دلسردی و تلخ کامی در روحیه مردم وجود دارد به تقویت همدلی کمک کرده ایم و برگزاری پر ش ور این انتخابات می تواند تا حدودی این فضا را از بین ببرد.
 ١١:١٥ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>