رئیس شورای شهر تهران در بازدید از پارک جنگلی چیتگر بیان کرد:
برگشت آب به چیتگر باید اولویت مدیریت باشد
محسن هاشمی پس از بازدید از پارک جنگلی چیتگر اظهار داشت: مشکل اصلی این پارک نبود آب است بنابراین اولویت اصلی باید هزینه برای آب باشد حتی اگر در برهه‌ای از زمان، لجبازی و آب قطع شده باشد، باید تلاش شود که دوباره آب به چیتگر برگردد.
 ١٢:٥٣ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با پیگیری کمیته اجتماعی شورای شهر و به همت مدیران شهرداری منطقه 12 :
مرکز خدمات اجتماعی پیام در محله هرندی بازگشایی شد/فخاری: مردم توقع دارند نشانه‌هایی از تغییرات مثبت را در شهر مشاهده کنند
مرکز خدمات اجتماعی پیام (رویش) عصر روز گذشته با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر و چند تن از مدیران شهری در محله هرندی واقع در منطقه ۱۲ تهران بازگشایی شد.
 ١١:٤٨ - شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورای استان تهران مطرح شد:
الهام فخاری: سیاست گذاری ها و بهره برداری از ظرفیت ها بر پایه آمایش استان تهران است/ معاون هماهنگی استانداری: به مشکلات شهرستان‌های تهران مورد به مورد رسیدگی خواهیم کرد
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: ما آمادگی داریم وقت بگذاریم تا به صورت موردی مشکلات شهرستان‌های استان تهران را بررسی کنیم و برای رفع آنها چاره‌اندیشی کنیم.
 ١٤:٤٥ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رسولی: 11-165
سازمان های شهرداری با ماموریت های فرعی میل به بزرگ شدن دارند
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: سازمان های وابسته به شهرداری میل به بزرگ شدن دارند و با تبصره های مختلف به دنبال ایجاد ماموریت های فرعی هستند که با اصل کوچک سازی و چابک سازی در تضاد است.
 ١٤:٤١ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شد: 10-165
ساماندهی تبلیغات محیطی در تهران و تعیین سهمی از بازار تبلیغات اینترنتی برای مدیریت شهری
اعضای شورای شهر تهران اصلاحیه مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران را در راستای رونق تولید ملی و حمایت از صاحبان کالا به تصویب رساندند.
 ١٤:٣٨ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسینی میلانی:
کانون‌های غیررسمی جمع‌آوری زباله را نمی‌توان به صورت موردی ساماندهی کرد/ توقف یا ادامه طرح تجمیع مستلزم گزارش جمع‌بندی است/ فرمول تعیین نرخ عوارض پسماند نیازمند بازنگری است
حسینی میلانی با تاکید بر اینکه فرمول تعیین نرخ عوارض پسماند نیازمند بازنگری است گفت: توقف یا ادامه طرح تجمیع مستلزم گزارش جمع‌بندی است.
 ١٤:٣٣ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجدجامعی با تشریح برنامه‌های روز تهران عنوان کرد: 9-165
خانه تهران افتتاح می‌شود
احمد مسجدجامعی در تشریح برنامه های روز تهران، محور اصلی برنامه‌های این دوره را «بازشناسی هویت تهران» عنوان کرد و افزود: زیرمجموعه‌های هویت تهران که امسال به آن‌ها خواهیم پرداخت عبارتند از هویت طبیعت تهران، هویت معماری تهران، هویت آیینی و دینی تهران و هویت فرهنگی تهران.
 ١٤:٠١ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد جواد حق شناس خبر داد:
بالغ بر 38 درصد نام گذاری ها در شورای پنجم به شهیدان اختصاص داشته است
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از ابتدای آغاز به کار شورای پنجم تا کنون 38 درصد نام گذاری ها به شهدا اختصاص داشته است.
 ١٢:٦٠ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا نژاد بهرام بیان داشت؛ 8-165
ریاست وزیر کشور بر مدیریت بحران تهران به معنای کاهش اختیارات شهرداری و شورا است
رییس کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با تصویب اصلاحیه جدید قانون مدیریت بحران کشور عملا مدیریت بحران کلانشهر تهران در اختیار وزارت کشور قرار گرفته و اختیارات شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران کاهش یافته است، این کاهش اختیارات نهاد های شهرداری و شورای شهر در تقابل کامل با رویکرد مدیریت جامع و یکپارچه شهری است .
 ١٢:٤٠ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حق شناس مطرح کرد: 6-164
ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران در راستای رونق تولید ملی است
اصلاحیه مصوبه ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران در جهت حضور صاحبان کالا و تبلیغات در راستای رونق تولید ملی و حضور مستقیم برای استفاده از تبلیغات محیطی شهر تهران و امکان بهره برداری بهینه از کلیه کالاهاست.
 ١٢:٠٠ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید ابراهیم امینی خبر داد: 5-164
تشکیل کمیته ویژه بررسی شایعه حذف نام شهدا از برخی تابلوهای شهری در شورا
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران از تشکیل کمیته ویژه در کمیسیون حقوقی شورا برای بررسی شایعه حذف نام شهدا از برخی تابلوهای شهری خبر داد.
 ١١:١٥ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد جواد حق شناس بیان داشت: 4-165
شجاعت پذیرفتن حقوق نیمی از ملت نیاز امروز مدیریت کلان نگرجامعه است
حق شناس با ابراز اندوه و تاسف از فاجعه خودسوزی سحر خدایاری اظهار داشت: شجاعت برای پذیرفتن سلیقه دیگران و شجاعت برای پذیرفتن حقوق نیمی از ملت نیاز امروز مدیریت کلان نگرجامعه است و بسیار ضروری است.
 ١١:٠٤ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرتضی الویری بیان داشت؛ 3-165
شهرداری توجهی به برخی مصوبات شورا ندارد/ بند 8 ماده 12 احکام برنامه سوم باید در سه ماه نخست امسال ارائه می شد
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با ابراز گلایه از کم توجهی شهرداری تهران به برخی مصوبه های شورای شهر گفت: به طور مشخص شهرداری می بایست برنامه های مربوط به بند 8 ماده 12 احکام برنامه سوم را در سه ماهه نخست سال اول برنامه ارائه می داد که تا کنون هنوز این مهم صورت نگرفته است.
 ١٠:٤٠ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا صدراعظم نوری پیشنهاد داد: 2-165
نام سردار بی بی مریم بختیاری بر خیابان‌های شهر
رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تقدیم پیشنهادی مبنی بر نام‌گذاری یکی از خیابان‌ها و يا بوستان هاي شهر به نام سردار بی بی مریم بختیاری خبر داد.
 ١٠:٣١ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی تاکید کرد: 1-165
لزوم واریز کلیه درآمدها به حساب خزانه
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به لزوم واریز کلیه درآمدها به حساب خزانه مورد تایید شورای شهر تهران تاکید کرد.
 ١٠:٢٠ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید حسن رسولی:
نتایج بررسی مدیریت منسجم برای حفظ حریم پایتخت تقدیم مجمع امید شده است
رئیس شورای شهرستان گفت: مدیریت منسجم برای حفظ حریم پایتخت در شورای شهرستان بررسی شده و نتیجه این بررسی به مجمع امید ارسال شده است.
 ٠٨:٤٠ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد جواد حق شناس در چهلمین سالگرد گرامیداشت آیت الله طالقانی بیان داشت؛
آزاد اندیشی، آزادیخواهی و مبارزه با ظلم بارز ترین ویژگی های شخصیتی آیت الله طالقانی بود/ آیت الله طالقانی در دفاع از مظلومین زبان مالک اشتر و در شیوه زندگی ابوذر زمان بود/ عکس
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ویژگی مهم آیت الله طالقانی تکیه بر آزاد اندیشی، آزاد یخواهی و مبارزه با ظلم و ستم بود و هیچگاه از قلم و سخن به عنوان دو عنصر آگاهی بخشی فاصله نگرفت.
 ١٣:٤٥ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجدجامعی در تذکری مطرح کرد: 10-164
گزارش کامل و تحلیل علمی از حادثه دختر آبی ارائه شود
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حادثه سحر خدایاری گفت: پرپر شدن دختر آبی، خانم سحر خدایاری این روزها فضای تلخی را به وجود آورده و همه ما را دچار غم و اندوه کرده است. این بازتاب همدلانه و اندوهناک اقشار مختلف، نشان از حساسیت جامعه به سرنوشت انسان و اصول اخلاقی دارد
 ١٣:٤٢ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در مراسم سالگرد آیت الله طالقانی در بهشت زهرا بیان داشت:
امروز بیش از هرزمان دیگری خلا حضور روحانیون مردمی با سلوک را حس می کنیم/ سیره و روش زندگی و نگاه آیت الله طالقانی باید بازآفرینی شود
رییس شورای اسلامی شهر تهران با حضور بر مزار آیت الله طالقانی اظهار داشت: شاید امروزبیش از هرزمان دیگری خلا حضور روحانیون مردمی با سلوک متفاوتی نظیر آیت الله طالقانی را در جامعه حس می کنیم و اگر نهاد روحانیت می خواهد جایگاه گذشته خود در اثرگذاری بر نسل جوان و نخبگان را احیا کند، باید سیره و روش زندگی و نگاه آیت الله طالقانی را بازآفرینی کند.
 ١٣:٢٢ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در یکصدو شصت و چهارمین جلسه شورا: 9-164
کلیات الزام شهرداری به ارتقای مدیریت جوانان در شهرداری پایتخت تصویب شد
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۲۰ رای به لایحه افزایش انتصابات جوانان در تصدی پست‌های مدیریتی و ارتقای سهمیه و نقش آنان در مدیریت شهرداری رای دادند.
 ١٣:٢٠ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی در موافقت با لایحه ساماندهی منابع آلاینده دیزل در محیط های کارگاهی و عمرانی شهر تهران:8-164
لزوم پیشگیری برای انجام فعالیت های بی خطر/ لزوم دریافت مجوز و گواهینامه برای کاهش آلایندگی ها
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران گفت: سهم آلایندگی ها در خصوص موتورهای دیزلی و شهرسازی نسبت به سایر آلودگی های شهر کم است اما مردم از ما مطالبه می کنند تا از این قبیل موارد به خصوص آلودگی صوتی جلوگیری شود.
 ١٣:١٣ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسن خلیل‌آبادی مطرح کرد: 7-164
شهرداری تهران لایحه تشکیل سازمان گردشگری را هرچه زودتر به شورا ارائه دهد
رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش ابراز امیدواری کرد: هر چه زودتر طبق ماده ۷۲ برنامه سوم شهرداری، با ارائه لایحه سازمان گردشگری از سوی شهردار تهران گام اصلی در این رابطه برداشته شود.
 ١١:٥١ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
صدر اعظم نوری در دفاع از لایحه ساماندهی صنایع آلاینده دیزل در محیط های کارگاهی مطرح کرد: 6-164
ساماندهی صنایع آلاینده دیزل در محیط های کارگاهی یک ضرورت است
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری تاکید کرد: در کنار کنترل منابع متحرک آلودگی ها باید به موارد دیگر از جمله آلاینده های مربوط به ژنراتورهایی که برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر آلودگی هوا، آلودگی صوتی ایجاد می کند نیز چاره ای اندیشیده شود.
 ١١:٤٢ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در صحن شورا صورت گرفت: 5-164
تصویب لایحه ساماندهی منابع آلاینده دیزل در محیط های کارگاهی شهر تهران
اعضای شورای اسلامی شهر تهران طبق لایحه ارسالی از شهرداری تهران با ساماندهی منابع آلاینده دیزل در محیط های کارگاهی و عمرانی شهر تهران موافقت کردند.
 ١١:٣١ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی:3-164
لزوم توجه به احیای بوستان جنگلی چیتگر/ انسداد لوله آب و آتش سوزی دلایل از بین رفتن تدریجی پارک جنگلی چیتگر
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صحن علنی شورای شهر و ضمن تذکر به لزوم توجه به احیای بوستان جنگلی چیتگر نسبت به تحلیل و خشک شدن درختان جنگلی چیتگر هشدار داد و از شهرداری تهران خواست در این رابطه ورود جدی داشته باشد.
 ١٠:٤٢ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعطا مطرح کرد: 2-164
‏‎انجام اقدامات غیرقانونی در شوراهای معماری مناطق
‏‎رئیس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای شهر تهران با اشاره به انجام برخی اقدامات غیرقانونی از جمله اضافه‌بنا، طبقه و سطح اشغال در شوراهای معماری مناطق از شهرداری خواست تا در ستاد نسبت به این موضوع حساسیت ویژه نشان دهند.
 ١٠:٢٦ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: 1-164
لزوم تاسیس نهاد شورا در کشور میراث گرانقدر مرحوم طالقانی است
محسن هاشمی با اشاره به ایام سالگرد رحلت آیت الله طالقانی گفت: طرح مساله لزوم تاسیس نهاد شورا در کشور میراث گرانقدر مرحوم طالقانی است که امروز به درخت تناور و بالنده شوراهای اسلامی شهر وروستا تبدیل گردیده است.
 ٠٩:٣٢ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در بازدید 4 ساعته زهرا صدر اعظم صدر نوری از میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام شد؛
بازارهای میوه و تره بار باید در دسترس همه شهروندان باشند
در بازدید 4 ساعته رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از میدان مرکزی میوه و تره بار و جلسه‌ای که بعد از این بازدید در سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برگزار شد، راهکارهای توسعه کیفی و کمی میادین و بازارهای میوه و تره بار و ساز و کارهای خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر این مراکز خدماتی به شهروندان، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 ٠٨:٥٢ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در مراسم افتتاح المپیک ارامنه ایران مطرح کرد:
مدیریت شهری از تقویت فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی ارامنه و همه شهروندان استقبال می کند
رییس شورای اسلامی شهر تهران که در افتتاحیه مسابقات ورزشی سراسری ارامنه ایران سخن می گفت تاکید کرد: مدیریت شهری از تقویت فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی ارامنه و همه شهروندان استقبال می کند، چرا که فعالیتهای سالم تاثیر مستقیمی بر افزایش سلامتی ونشاط وشادابی جامعه دارد و مضاعف بر آن این ورزشهای آماتوری می تواند بستری برای کشف استعدادها و جوانان توانمندی باشد که بتوانند در ورزشهای قهرمانی برای کشور افتخار بیافرینند.
 ١٥:٢٧ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجد جامعی خبر داد:
مراسم روز تهران امسال، باشكوه تر از گذشته برگزار مي شود
عضو شورای اسلامی شهر تهران به اشاره به نام گذاری 14 مهر به نام روز تهران گفت: امسال نيز براي چهارمين سال تلاش مي شود تا اين روز را كه رسالت آن آشنايي شهروندان تهراني با عناصر هويت شهري تهران است با شكوه تر از هر سال برگزار شود.
 ١٣:٢٤ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>