• يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٤٠٢-١٦:٢٧
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٦٤٩٠
سروری در صحن شورا: 16-143

بازگشت مدیریت شهری تهران به مسیر پیشرفت/ توافق جهت عقد قرارداد برای تامین 1600 اتوبوس شهری

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مدیریت شهری توانسته است در طول این دو سال شهر را به مسیر پیشرفت بازگرداند، عملکرد شهرداری را نشانگر تحقق موضوعاتی دانست که در گذشته برای مدیریت شهری آرزو بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در جریان یکصد و چهل و سومین شورای ششم به روند توافق جهت عقد قرارداد برای تامین 1600 اتوبوس شهری اشاره کرد و گفت: عملکرد کنونی در حوزه حمل و نقل شهری نشان می دهد، آنچه که در گذشته نه چندان دور آرزو بود امروز تبدیل به واقعیت هایی تحقق پذیر شده است.
سروری دغدغه نمایندگان مردم در شورای شهر را سرعت بخشیدن در اجرای امور برای خدمتگزاری هرچه بهتر به شهروندان دانست و تاکید کرد: اعضای شورای شهر در انجام وظایف نمایندگی و نظارتشان باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که مدیریت شهری چه چیزی را تحویل گرفته است.
 نایب رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: خدمات در شهرداری در مدت 4 سال پس رفت داشت و در این دوسال شاهد بازگشت به مسیر پیشرفت در آن هستیم، شهرداری برای خدمت رسانی ابتدا باید ماشین زنگ زده و در گل فرورفته را بیرون می کشید تا بتواند آن را در مسیر حرکت و پیشرفت قرار دهد.
سروری سیاست شهرداری در بالا بردن سقف مطالبات از مدیران را صحیح دانست و آن را نوید دهنده حرکت به سمت افق روشن تر و وسیع تر ارزیابی کرد و گفت: ارزیابی عملکرد دو سال گذشته شهرداری نشان می دهد که زمینه های تحول در این سال فراهم شده و با اقدامات صورت گرفته باید انتظار گشایش در پروژه های بزرگ مقیاس همچون ادامه عملیات تکمیل پروژه های یادگار امام (ره)و شهید شوشتری باشیم.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: