• سه شنبه ١ شهريور ١٤٠١-١٠:١٢
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٥٠٢١
چمران در صحن شورا:۱-۸۸

دولت با بازگویی اقدامات جهاد تبیین را عملیاتی سازد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در سخنان مقدماتی خود همزمان با آغاز هفته دولت اظهار داشت: امیدواریم که دولت مردمی سیزدهم بتواند کارهای خوبی که انجام داده است را برای مردم بازگو کرده و جهاد تبیین را عملی سازد.

 
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، رئیس شورا در هشتاد و هشتمین جلسه شورا طی سخنان مقدماتی خود ضمن خوش آمدگویی به علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران و معاونین ایشان، با اشاره به 25 محرم سالگرد شهادت حضرت امام زین العابدین، این روز را تسلیت گفت.
مهدی چمران در ادامه با اشاره به اینکه امروز روز بزرگداشت ابوعلی سیناست گفت: ابوعلی سینا، فیلسوف و پزشک بزرگ ایرانی است و از همین روی این روز را گرامی داشته و به پزشکان تبریک می گوییم.
او ادامه داد: در پزشکی حرکات و جهش های بزرگی داشته ایم و این محصول سابقه پزشکی است که از گذشته به ما به ارث رسیده، آنچنانکه در دو سه قرن گذشته کتاب های بوعلی سینا در  کشورهای اروپایی تدریس می شد و این نشانه پیشینه پزشکی ما است  که حتی قبل از اسلام هم در جندی شاپور دانشکده پزشکی داشته ایم. 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: اگرچه هنوز از نظر سرانه پزشکی به حد بین المللی نرسیده ایم اما خدا را شاکریم که در حوزه پزشکی تخصصی به سطح بسیار خوبی رسیده ایم.
چمران با ذکر اینکه فردا دوم شهریور آغاز هفته دولت است اظهار داشت: این هفته به مناسبت شهدای بزرگوار رجایی و باهنر است که به دست منافقین به شهادت رسیدند و اینچنین صفحه ای سیاه در تاریخ زندگی ننگین منافقین باقی ماند که رئیس جمهور و نخست وزیر جمهوری اسلامی را ناجوانمردانه به شهادت رساندند.
او در همین خصوص ادامه داد: امیدواریم که دولت مردمی سیزدهم بتواند کارهای خوبی که انجام داده است را برای مردم بازگو کرده و جهاد تبیین را عملی سازد. 
چمران با اشاره به سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم افزود: ایشان دولت را با بدهی های بسیاری تحویل گرفتند و حالا به وضعی طبیعی رسانده اند. ایشان اقتصاد کشور را به برجام گره نزده و با مدیریت کشور، ثبات را فراهم کردند. 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پایان سخنان خود روز چهارم شهریور که مصادف است با روز کارمند را تبریک گفت و برای تعداد زیادی از هم میهنان که کارمند هستند نیز  آرزوی موفقیت داریم.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: