• يکشنبه ٢١ آذر ١٤٠٠-١١:١٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٣٢٧١
سوده نجفی : 30-3

اکران نمایشگاه ها در نمایشگاه بین المللی ممنوع شود

نمایشگاه بین المللی تهران مشکلات زیادی را در منطقه ایجاد کرده و باید اکران هرگونه نمایشگاه ممنوع شود.

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر تهران سوده  نجفی عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی یک فوریت طرح الزام انتقال نمایشگاه بین المللی به نمایشگاه شهر آفتاب در سی امین جلسه شورا گفت: برگزاری نمایشگاه ها موجب اختلال در مسیر وسیله های نقلیه عمومی شده است.
نجفی اذعان کرد: نبود ایستگاه قطار شهری یکی از دلایل حجم بالای اختلال در تردد وسایل نقلیه است که باید مانع از برگزاری نمایشگاه در این مکان شد.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نمایشگاه بین المللی تهران خسارت زیادی به این منطقه تحمیل کرده است گفت: بارها مشکلات حاصل ار اکران نمایشگاه ها در رسانه ها منتشر شده است.
به گفته وی برگزاری نمایشگاه ها باید در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شود و این مکان ظرفیت برگزاری را دیگر ندارد.
سوده نجفی با اعتقاد بر اینکه انتقال برگزاری نمایشگاه به شهر آفتاب مشکلات این منطقه را کم می کند، تأکید کرد: هیچ نمایشگاهی نباید در این محل برگزار شود.
در ادامه جلسه بعد از ذکر این موضوع يك فوريت طرح «الزام شهرداري تهران به انتقال نمايشگاه بين المللي تهران به مجموعه نمايشگاهي شهر آفتاب» با ۲۱ رای تصویب شد.
گفتنی است سه شنبه گذشته سوده نجفی عضو هیات رییسه ی شورای شهر تهران در کمیته اضطرار آلودگی هوا که در استانداری تهران برگزار شد تذکر فوق را بیان و بر انتقال نمایشگاه بین المللی به شهر آفتاب تأکید کرد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: