• سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩-١٠:٥٦
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٠٨١٨
حجت نظری، در تذکری در خصوص اختصاص سهمیه واکسن کرونا بیان داشت:

آن دسته از پرسنل شهرداری که در صف اول مقابله با کرونا هستند در اولویت قرار گیرند

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: لازم است شهرداری تهران ترتیبی اتخاذ کند تا کارگران شهرداری، رانندگان تاکسی، اتوبوس، راهبران قطارهای مترو، کارمندان و ماموران ایستگاه‌های مترو، پاکبانان، کارمندان میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های بزرگ، آتش‌نشانان، کارمندان بهشت زهرا و تمام کسانی که به عنوان کارمندان شهرداری در صف اول مقابله با کرونا هستند جزو اولویت‌های اول دریافت واکسن قرار بگیرند، چرا که این عزیزان در تمام روزهایی که گروه های مختلف شهروندان با محدودیت یا کاهش ساعات کاری همراه بودند، با حداکثر توان درحال ارائه خدمات به شهروندان بودند و متاسفانه تعدادی از آنان نیز به کرونا مبتلا شده وحتی مواردی نیز جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران حجت نظری در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا  گفت: در ابتدای سخنانم تبریک عرض می‌کنم اعیاد گذشته و پیش رو از جمله ولادت حضرت علی علیه‌السلام و روز پدر را،  همچنین روز مهندس و روز وکیل را تبریک می‌گویم.

وی در تذکری نسبت به اختصاص سهمیه واکسن کرونا ادامه داد: همه در جریان نامه‌ای که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده و در آن درخواست قرارگرفتن هنرمندان در اولویت دریافت واکسن کرونا مطرح شده بود، قرار دارید. نامه‌ای که واکنش‌های زیادی را درپی داشت و خوشبختانه با موضع‌گیری به موقع هنرمندان مردمی نیز همراه و مشخص شد آنچه گفته شده دستکم مطالبه‌ای جدی از سوی اکثریت هنرمندان کشور نبوده است.

نظری افزود: علی‌ایحال تذکر اینجانب خطاب به شهرداری تهران و ستاد ملی مقابله با کرونا و‌ وزارت بهداشت است. لازم است این ستاد اولویت‌هایش برای واکسن کرونا را به طور شفاف و با اعلام ظرفیت و اسامی دیافت کنندگان واکسن اعلام کند و شهرداری تهران هم باید ترتیبی اتخاذ کند تا کارگران شهرداری، رانندگان تاکسی، اتوبوس، راهبران قطارهای مترو، کارمندان و ماموران ایستگاه‌های مترو، پاکبانان، کارمندان میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های بزرگ، آتش‌نشانان، کارمندان بهشت زهرا و تمام کسانی که به عنوان کارمندان شهرداری در صف اول مقابله با کرونا هستند جزو اولویت‌های اول دریافت واکسن قرار بگیرند، چرا که این عزیزان در تمام روزهایی که گروه های مختلف شهروندان با محدودیت یا کاهش ساعات کاری همراه بودند، با حداکثر توان درحال ارائه خدمات به شهروندان بودند و متاسفانه تعدادی از آنان نیز به کرونا مبتلا شده وحتی مواردی نیز جان خود را از دست داده‌اند.

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: لازم است شهرداری تهران با استفاده از هر ابزاری که در اختیار دارد رایزنی و پیگیری‌های خود را آغاز کند و از طرف دیگر نیز ستادملی مقابله با کرونا نیز به جای اختصاص واکسن به میئولان و ... آن را در مرحله اول به شهروندانی اختصاص دهد که به خدمترسانی به شهروندان دیگر مشغولند  و در معرض آسیب کرونا قرار دارند.

275-4

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: