• دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩-٠٧:٣٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٠٨٠١
در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا صورت میگیرد:

از بررسی نامه فرمانداری به نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی تا ادامه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران

اعضای شورا در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا به ادامه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران می‌پردازند.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران ادامه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهرلن فردا سه‌شنبه پنجم اسفند ماه در دویست و هفتادو پنجمین صورت می‌گیرد.

در ابتدای این جلسه نطق پیش از دستور جلسه توسط محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا قرائت می شود.

سپس بررسی نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه «الحاق یک تبصره به عنوان تبصره چهارم ذیل بند(و) ماده چهارم مصوبه نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی نظارت فنی و عوارض استفاده موقت در شهر تهران»در دستور کار قرار می‌گیرد.

همچنین ادامه بررسی لایحه "ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی" صورت خواهد گرفت.

سپس ادامه بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص «بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران» انجام می‌پذیرد.

در ادامه لایحه شهردار تهران در خصوص «اساسنامه های 19 سازمان وابسته به شهرداری تهران و آیین‌نامه های مالی و معاملاتی و اداری و استخدامی سازمانهای شهرداری تهران» و طرح «دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه های ساختمانی» مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

همچنین لایحه دیگر شهردار تهران در خصوص «تعیین و اخذ خسارت و حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران» بررسی میشود.

در ادامه نیز لایحه شهردار تهران در خصوص «اصلاح ماده دوم مصوبه تامین منابع مالی پایدار سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات و آموزش شهروندان شهر تهران» مورد بررسی قرار می گیرد.

از سوی دیگر بررسی صورتجلسه پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران و نیز تعدادی پرونده پلاک ثبتی باغات  در دستور دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا قرار دارد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: