• سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩-١٥:١١
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ٢٠٤٥٣
محسن هاشمی در جمع خبرنگاران:

ارائه لایحه بودجه سال 1400 شهرداری تهران در جلسه آتی شورا/ اختلاف نظر در مورد پرونده باغات در جلسه هم اندیشی تعیین تکلیف می شود

رییس شورای اسلامی شهر تهران از ارایه لایحه بودجه سال 1400 از سوی شهرداری تهران در جلسه آینده شورا خبر داد.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی  در پایان دویست و شصت و پنجمین جلسه شورا و در جمع خبرنگاران از ارایه لایحه بودجه سال 1400 از سوی شهرداری تهران خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم در یک ماه آینده رسیدگی به بودجه سال 1400 را در دستور کار قرار دهیم.

هاشمی در ادامه افزود: امروز قبل از آغاز جلسه صحن، همایش هوای پاک و قدردانی از سفیران هوای پاک را داشتیم که به همراه خانم نوری و آقای میلانی در این همایش شرکت کردیم و نسبت به عدم تحقق بودجه های حمل و نقل عمومی اعتراض ویژه شد و حتی تاکید شد که کمپین مبارزه با عدم پرداخت بودجه های حمل و نقل عمومی  در کشور ایجاد شود چرا که  حمل و نقل عمومی در کلان شهر ها به دلیل آلودگی هوا مانند کالاهای اساسی است و باید به صورت ویژه به آن پرداخته شود.

هاشمی در ادامه افزود: جلسه امروز صحن نیز به بررسی پرونده باغات و نام گذاری معابر شهر اختصاص داشت.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حساسیتی که در بررسی پرونده باغات وجود دارد گفت:  در جلسه امروز تعدادی از پرونده باغات که در گذشته رای دیوان عدالت را داشتند و به واسطه اینکه اگر امروز بخواهند پروانه ساخت بگیرند مجدد باید به کمیسیون ماده 7 بروند و تعیین تکلیف شوند در صحن مطرح شدند. لذا برخی از اعضا نظرشان این است این امر غیر قانونی است و آراء سال های قبل باید پابرجا بماند و برخی این نظر را قبول ندارند.

وی ادامه داد: سعی کردیم اختلاف نظر بین کمیسیون شهرسازی و معماری و کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری را حل کنم ولی به نتیجه نرسیدیم لذا مقرر شد این موضوع در جلسه هم اندیشی به بحث گذاشته شود و نظرات اعضای شورا اخذ و در نهایت اگر باز هم به نتیجه نرسیدیم در صحن شورا روی آن تصمیم گیری کنیم.

9-265

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: