• چهارشنبه ٥ آذر ١٣٩٩-١٢:٥٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٩٧٠٦
محسن هاشمی در گفت و گو با فارس:

در جلسه هم‌‌اندیشی امروز شورای شهری‌ها چه گذشت؟

رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره جلسه هم‌اندیشی امروز اعضای شورا ارائه داد.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره جزئیات برگزاری جلسه امروز هم‌اندیشی شورای شهری‌ها اظهار داشت: مباحث داخلی مربوط به شورای شهر در این جلسه مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و مصوبه‌ای به همراه نداشت.

وی گفت: طرح‌ها و لوایحی که در کمیسیون‌ها به نتیجه نرسیده بود تا در صحن شورا مطرح شود از موضوعات امروز جلسه هم‌اندیشی بود و دلایل اینکه چرا بررسی این طرح‌ها و لوایح در کمیسیون‌های مختلف جهت ارائه به صحن با تأخیر همراه شده است.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: از جمله موضوعاتی که ارائه آن در صحن شورا با تأخیر همراه شده مسأله لایحه ایجاد شرکت جدید برای مترو جهت ساخت تجهیزات مربوطه در کشور است که به غیر از این موضوع حدود ۵۰ طرح و لایحه با تأخیر ارائه در صحن شورا همراه بوده است.

هاشمی در پاسخ به اینکه آیا در جلسه هم‌اندیشی امروز در مورد اصلاح ساختار در شورای شهر و یا موضوع اوراق مشارکت مباحثی مطرح شده است،‌گفت: خیر، جلسه فقط مربوط به طرح‌ها و لوایح بود.

گفتنی است، صحن  شورای شهر تهران بر خلاف روال عادی در روز سه شنبه برگزار نشد و به جای آن برخی از اعضای شورا به صورت مجازی و حضوری در جلسه هم‌اندیشی شورای شهر شرکت کردند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: