• شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩-١٠:٣٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٩٤٤٦
در دویست و چهل و ششمین جلسه شورا صورت می‌گیرد.

بررسی یک فوریت طرح تأسیس خانه تهران

دویست و چهل و ششمین جلسه شورا فردا با بررسی یک فوریت طرح تأسیس خانه تهران برگزار می شود.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران دویست و چهل و ششمین جلسه صحن شورا در روز ۱۱ آبان از ساعت ۸:۴۵ لغایت ۱۲ در محل تالار شورا برگزار می‎شود.
 
در آغاز این جلسه یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه جامع سیاستگذاری، برنامه ریزی و مدیریت موزه های تحت مالکیت و مدیریت و یا مرتبط با مدیریت شهری تهران و یک فوریت طرح تأسیس خانه تهران مورد بررسی قرار می‌گیرند.
سپس نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه الزام شهرداری تهران به استفاده از نتایج مطالعات عارضه سنجی ترافیک قبل از صدور پروانه برای ساختمان های با نرخ سفر سازی بالا (بزرگ مقیاس بررسی شده و گزارش کمیسیون های (شهرسازی و معماری، عمران و حمل و نقل _نظارت و حقوقی) قرائت خواهد شد.
در ادامه لایحه شهردار تهران در خصوص (برنامه عملیاتی اقدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت های خدماتی کالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه) بررسی می‌شود و گزارش کمیسیون های (برنامه و بودجه _سلامت _محیط زیست و خدمات شهری فرهنگی، اجتماعی) قرائت می‌شود.
در این جلسه همچنین بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص انتخاب  2 نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان بهشت زهرا(س) در اجرای بند "د" ذیل ماده 9 اساسنامه شرکت مذکور و نیز بررسی لایحه انتخاب  2 نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در اجرای بند "د" ذیل ماده 9 اساسنامه شرکت مذکور و نیز بررسی لایحه شهردار در خصوص انتخاب  2 نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان زیباسازی شهرداری تهران در اجرای بند "د" ذیل ماده 9 اساسنامه شرکت مذکور و همچنین بررسی لایحه شهردار در خصوص انتخاب  2 نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در اجرای بند "د" ذیل ماده 9 اساسنامه شرکت مذکور بررسی می شود. 
همچنین بررسی لایحه شهردار در خصوص انتخاب  2 نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان مدیریت پسماند شهر تهران در اجرای بند "د" ذیل ماده 9 اساسنامه شرکت مذکور و انتخاب  2 نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در اجرای بند "د" ذیل ماده 9 اساسنامه شرکت مذکور در دستور جلسه آتی شورا قرار دارد.
 
و در پایان نیز صورت جلسه پنجاهمین جلسه کمیسیون نام گذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: