• شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩-١٠:٣٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٩٢٦١
محمد سالاری در توئیتر خود نوشت؛

اجرای بزرگ‌ترین طرح بازآفرینی شهری در پایتخت

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از اجرای بزرگ‌ترین طرح بازآفرینی شهری در پایتخت خبر داد.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره آغاز پروژه محور نیلوفری اظهارداشت: بزودی بزرگ‌ترین طرح بازآفرینی شهری و بزرگ مقیاس‌ترین پروژه محرک توسعه در تهران اجرا می‌شود.

وی افزود: این پروژه با مساحت ۹۴ هزار مترمربع بر روی مسیر راه آهن تهرانتبریز در محدوده بافت های فرسوده مناطق ۱۷ و۱۸ توسط مدیریت شهری تهران آغاز می‌‌شود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: از مساعدت وزیر راه و شهرسازی و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی و پیگیری شهردار تهران سپاسگزارم.

طرح نیلوفری موجب افزایش سرانه خدماتی و فضای سبز در جنوب تهران می شود، این طرح همچنین ارتباط خوبی در شمال و جنوب منطقه را ایجاد و گسست فرهنگی ایجاد شده بین دوطرف خط راه آهن را برطرف کرده و از سوی دیگر ترافیک منطقه را کاهش و ارتباط منطقه را با خارج از منطقه و مرکز آسان می کند. همچنین ارتباط شرق و غرب و ارتباط به بزرگراه های آیت الله سعیدی و شهید نواب را ایجاد و تسهیل کرده و بن بست های منطقه را کاهش و اقتصاد جنوب تهران را رونق می دهد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: