• سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩-١١:٢٥
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٨٩٨٩
ستاد سمن های شهر تهران برگزار میکند؛

فراخوان پویش روز جهانی پاکسازی زمین

ستاد سمن های شهر تهران قصد دارد به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین (۱۹ سپتامبر)، با مشارکت سازمان های مردم نهاد شهر تهران، پویش پاکسازی خیابان ولی عصر را راه اندازی کند.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران به نقل از روابط عمومی ستاد سمن های شهر تهران، هدف از این پویش ترویج فرهنگ پاکسازی شهر از زباله با تاکید بر فیلتر سیگار، ماسک و دستکش یکبارمصرف است.
در همین راستا روز جمعه ۲۸ شهریور جمعی از اعضای سازمان های مردم نهاد و اعضای جمعیت خانه نجات ایران، اقدام به پاکسازی خیابان ولی عصر در چند نقطه از میدان راه آهن تا میدان تجریش خواهند کرد.
سازمان های مردم نهاد شهر تهران که تمایل دارند در این پویش مشارکت کنند، می توانند حضور اعضای خود را به شماره واتس آپ ستاد به شماره ۰۲۱۸۸۳۰۵۰۳۴ سرکار خانم کیانفر، اعلام و هماهنگی های لازم را انجام دهند.
اما با توجه به شیوع وضعیت کرونا، چنانچه داوطلبان و اعضای سازمان های مردم نهاد تمایلی به حضور در گردهمایی های بزرگتر ندارند می توانند با پاکسازی محله خود و تهیه عکس و فیلم از جمع آوری فیلتر سیگار و ارسال عکس ها و فیلم ها به شماره واتس آپ ستاد، در پویش روز جهانی پاکسازی زمین مشارکت داشته باشند.
گفتنی است در این پویش، جمعی از اعضای شورای شهر تهران و مدیران شهری نیز مشارکت خواهند داشت و به همراه داوطلبان اقدام به جمع آوری ته سیگار خواهند کرد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: