چاپ        ارسال به دوست

در دویست و سی و ششمین جلسه شورا صورت می‌گیرد:

الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۱۴۰۰ در تهران

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران  دویست و سی و ششمین جلسه شورا، در روز یکشنبه بیست و سوم شهريور ماه 1399 از ساعت ۸:۴۵ لغایت ۱۲ در محل تالار اصلی شورا برگزار می شود.
 
این جلسه با نطق مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران آغاز خواهد شد.
در این جلسه بررسی استفساریه شهردار تهران در موضوع تبصره ذیل ماده دوم اصلاحی پیوست 4 مصوبه بودجه سال 99 شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه و نیز  استفساریه شهردار تهران در خصوص «تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا» موضوع بند 1 پیوست 9 مصوبه بودجه سال 99 شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه بررسی می‎شود.
 
همچنین در جلسه فردا یک فوریت طرح «رسیدگی به پرونده های باغات در مناطق شهرداری تهران» و همچنین در ادامه، یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص«حذف تبصره بند ج ماده(9) و اصلاح ماده (12) و تبصره (3) آن در اساسنامه نمونه ضمیمه مصوبه اصلاحیه اساسنامه نمونه سازمان‎های وابسته به شهرداری تهران» و یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال  ۲۰۲۱الی ۲۰۲۲ میلادی (۱۴۰۰) شمسی در تهران» مورد بررسی قرار می‌گیرند.
 
در ادامه نامه معاون استاندار و فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه «چهلمین و چهل و یکمین و پنجاه و سومین صورتجلسه نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران» و قرائت گزارش کمیسیون های (نامگذاری_برنامه بودجه) صورت می‌گیرد.
 
 همچنین لایحه شهردار تهران در خصوص «حذف بند (8) قسمت (ج) پیوست شماره (2) متن نهایی مصوبه اصلاحی و تنقیحی مرتبط با ساماندهی وضعیت سازمان‎ها و شرکت‎های وابسته به شهرداری تهران» در دستور قرار خواهد گرفت.
 
سپس طرح «الزام شهرداری تهران به تهیه رمزینه پاسخ سریع (Q.R. cod) برای آثار ارزشمند معاصر، بافت و بناهای تاریخی و گردشگری و مکان رویدادهای شهر تهران»بررسی شده و گزارش مشترک کمیسیون های(شهرسازی و معماری_فرهنگی، اجتماعی) قرائت می‌شود.
 
سپس بررسی لایحه «سند راهبردی توسعه منابع انسانی شهرداری تهران» و  همچنین بررسی  طرح «الزام شهرداری تهران به تاسیس موزه کودکان شهر تهران» و قرائت گزارش کمیسیون اصلی(فرهنگی،اجتماعی) در دستور قرار خواهد گرفت. 
        
انتخاب یک کارشناس متخصص در امور فنی و شهرسازی جهت عضویت در ستاد هماهنگی کمیسیون های ماده صد موضوع بند(ب) تبصره پنجم با توجه به پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری و همچنین انتخاب یک نماینده از اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا موضوع بند دوازدهم ذیل ماده سوم مصوبه (طرح حمایت از بنیاد خانواده) با توجه به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از دیگر دستورهای جلسه فردا خواهد بود. 
 
در  این جلسه همچنین صورتجلسه چهل و دومین، چهل و سومین و چهل و چهارمین  جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران بررسی خواهد شد.


١١:١٠ - شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٩٣٢    /    تعداد نمایش : ٥١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: