• سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩-٠٩:٣٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٧٤٠٥
ناهید خداکرمی:

موردی از ابتلا به کرونا در میان کارگران میادین میوه گزارش نشده است

عضو شورای اسلامی شهر تهران از بازدید سرزده تعدادی از اعضای شورا از میادین میوه و تره بار خبر داد و گفت: خوشبختانه در میان کارگران میادین هیچ مورد ابتلا به کرونا گزارش نشده است.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران ناهید خداکرمی عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص بازدید از میادین میوه و تره بار گفت: برای اطمینان از رعایت کلیه اصول بهداشتی و همچنین تشکر از پرسنل و مدیران میادین  میوه و تره‌بار، روز گذشته از چندین میدان میوه و تره‌بار بازدید کردم.

وی افزود: خوشبختانه هم مردم از نحوه ارائه خدمات رضایت داشتند و هم تمامی پرسنل با ماسک و دستکش مشغول به فعالیت بوده و اصول ایمنی به صورت کامل رعایت شده بود.

خداکرمی گفت: شاهد رعایت اصول بهداشتی در میادین شاید این باشد که کمترین میزان ابتلا به کرونا ویروس در میان کارکنان میادین مشاهده شده است. و متاسفانه  تنها یک مورد فوتی در میان کارکنان میادین دیده شده و حدود 20 نفر نیز مشکوک به ابتلا و یا مبتلای قطعی در میان کارکنان گزارش شده که همه قرنطینه خانگی شدند و پس از بهبود به کار بازگشتند.

رییس کمیته سلامت شورا یشهر تهران تصریح کرد: خوشبختانه در میان کارگران میادین نیز هیچ مورد ابتلا به کرونا تاکنون گزارش نشده است.

وی ادامه داد: در این بازدید از خوابگاه‌ کارکنان میادین نیز بازدید انجام و مشخص شد که اصول بهداشتی به درستی رعایت می شود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: