• يکشنبه ٤ فروردين ١٣٩٩-٠٩:١١
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٧٣٤٦
حبیب‌زاده خبرداد

بازدید اعضای شورای شهر از بیمارستان موقت ایران مال برای بیماران کرونایی

رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران از بازدید سه تن از اعضای این شورا از بیمارستان موقت ایران مال برای پذیرش و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، افشین حبیب‌زاده با اشاره به بازدید از بیمارستان موقت ایران مال به همراه دو تن از اعضای شورا گفت: به همراه آقایان علیخانی و فراهانی بازدیدی از سالن‌ نمایشگاه‌های ایران‌مال که توسط مدیریت این مجموعه به منظور پذیرش و درمان بیماران مبتلا به کرونا تجهیز شده است، بازدید کردیم.

رییس کمیته عمران ادامه داد: طبق توضیحات ارائه شده این مرکز درمانی به صورت موقت تجهیز شده، تا افرادی که به بیماری کرونا مبتلا می‌شوند ،تحت درمان قرار گرفته و دوران نقاهت خود را در آنجا سپری کنند.

رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه این مرکز در اختیار وزارت بهداشت و ستاد پیشگیری از کرونا قرار گرفته است، گفت: این مرکز اکنون تجهیز و ۳۰۰ تخت دارد که تا سه هزار تخت قابلیت افزایش دارد. وی ضمن تشکر از مدیران این مجموعه که در این برهه خطیر این مرکز را در اختیار وزارت بهداشت قراردادند، گفت: انشاالله این مرکز آخرین مرکزی خواهد بود که جهت این امر تجهیز می‌شود، و به زودی شاهد اتمام دوره این بیماری باشیم. البته با همکاری مردم عزیز .

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: