• يکشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٨-٠٣:٣٥
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٧٣٢٨
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

از ظرفیت‌ اماکن زیارتی و دینی برای کمک به آسیب دیدگان استفاده شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: از ظرفیت‌های اماکن زیارتی و دینی در جریان مدیریت بحران و کمک به آسیب دیدگان پایتخت به دلیل شیوع ویروس کرونا استفاده شود.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، سیدحسن رسولی در دویست و پنجمین جلسه شورای شهر درباره موضوع به کارگیری تمام ظرفیت‌های موجود شهر تهران در مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: از اقدامات ایثارگرانه نیروهای خدوم شهرداری تهران در شرایط بحرانی تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: تجربه به من آموخته است، در شرایط بحرانی با پرهیز از ورود خوش‌بینانه برای مواجه شدن با بدترین وضعیت باید کسب آمادگی کرد. در این راستا سیدحسن خمینی تولیت آستان حضرت خمینی (ره) ضمن اعلام تعطیلی حرم مطهر، موافقت کردند تا ظرفیت‌های مرقد  به جهت بهره‌برداری در تامین نقاهتگاه یا نگهداشت بهبود یافتگان یا سایر نیازهای ضروری در مقابله با ویروس کرونا در اختیار شهرداری قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ضمن قدردانی از سیدحسن خمینی، تاکید کرد: انتظار دارم تدابیری اتخاذ شود تا از این امکانات وسیع و در صورت نیاز با هماهنگی ستاد مرکزی مدیریت بحران به نحو احسن استفاده شود.

وی ادامه داد: امیدوارم با پیش قدمی سیدحسن خمینی، زمینه بکارگیری از ظرفیت‌های سایر اماکن زیارتی و دینی در جریان مدیریت بحران و کمک به آسیب دیدگان پایتخت فراهم شود.

3-205

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: