• دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨-١١:٠٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٦٩١٦
محسن هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا:

آروین رسما استعفا نداده است

رئیس شورای شهر تهران گفت: بهاره آروین به صورت رسمی نامه‌ استعفای خود را برای هیات رئیسه شورا ارسال نکرده است.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران «محسن هاشمی» رئیس شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره استعفای بهاره آروین عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: خانم آروین در حال فکر کردن درباره استعفا هستند و در کانال تلگرامی خود نیز این موضوع را مطرح کرده‌اند، اما به صورت رسمی چیزی برای ما ارسال نشده است.

او در پاسخ به این سوال که اگر استعفای خود را مطرح کنند آیا با آن موافقت می‌شود؟ اظهار داشت: اگر نامه‌ای به دست ما برسد، ابتدا در هیات رئیسه این مساله را مطرح می‌کنیم و با ایشان صحبت می‌‌کنیم که استعفا ندهند و اگر اصرار کنند باید در صحن شورای شهر درباره آن تصمیم گرفته شود.

رئیس شورای شهر تهران همچنین با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی، تصریح کرد: باید درباره سقوط هواپیما بررسی دقیق انجام شود و به صورت شفاف به مردم گفته شود که واقعیت چه بوده است تا اعتماد مردم دوباره برگردد.

هاشمی تصریح کرد: البته من تشکر می‌‌کنم که این اتفاق بالاخره افتاد و مسئولان امر اعلام کردند و مسئولیت را برعهده گرفتند و این خود بسیار مهم است.

هاشمی تاکید کرد: باید اعتماد مردم مجددا به دست بیاید، چرا که اعتماد مردم به مسئولان در تصمیمات بعدی اثرگذار است و شلیک به اعتماد مردم در بحران‌های امروز و شرایطی که با آن روبرو هستیم، اتفاق بسیار سختی است.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: