چاپ        ارسال به دوست

در بازدید حسینی میلانی از فاز دو باغ پرندگان انجام شد؛

بررسی نحوه تامین پرندگان و چگونگی انتقال آنها/ ضرورت نظارت سمن‌ها بر فعالیت باغ پرندگان

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران سید آرش حسینی میلانی، رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران صبح امروز به همراه شهردار منطقه 4 و مسئولان شهرداری این منطقه و همچنین کارشناسان و مشاوران کمیته محیط زیست و خدمات شهری از بخش‌های مختلف فاز 2 باغ پرندگان تهران بازدید و در جریان وضعیت این پارک در حال تاسیس قرار گرفت.

در این بازدید پوشش گیاهی و نحوه آبیاری ، وضعیت عمرانی، وضعیت ایمنی سازه‌ها، تنظیم درجه حرارت و وضعیت بهداشتی پارک مورد بحث قرار گرفتند.

نحوه تامین پرندگان این باغ و چگونگی انتقال آنها، شرایط نگهداری و وضعیت دامپزشکی پرندگان، وضعیت ارتباط میان بازدیدکنندگان و پرندگان از جمله موضوعات ویژه‌ای بودند که در این بازدید از سوی سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری مورد تاکید و بررسی قرار گرفتند.

در این بازدید که دو تن از نمایندگان شبکه‌ تشکل‌های محیط زیستی مردم‌نهاد، حسینی میلانی را همراهی می‌کردند، رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری بر همکاری و همفکری نزدیک میان مجموعه مدیریت شهری با انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در عرصه محیط زیست در عرصه‌های مختلف به ویژه در مجموعه باغ پرندگان تاکید کرد و مقرر شد نماینده‌ای از شبکه تشکل‌های محیط زیستی مردم‌نهاد در فاز دو باغ پرندگان در زمینه نظارت همکاری کند.

همچنین در این بازدید، حسینی میلانی از سیستم تصفیه آب و آبرسانی فاز دو باغ پرندگان تهران دیدن کرد.

فاز دو باغ پرندگان در وسعتی حدود هفت و نیم هکتار با حدود چهار هزار و 200 پرنده از 110 نوع گونه در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد.


١١:٥٧ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٥٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: