• دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨-١٣:١٧
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٦٠٣١
میرلوحی:

سازمان بازرسی به پرونده بدهی‌های شهرداری ورود کند

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سازمان بازرسی هر چه سریع‌تر باید به موضوع بدهی‌های شهرداری سابق ورود کند، گفت: آماده انجام مناظره در این زمینه هستم.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره موضوع اختلاف نظر در مورد بدهی‌های شهرداری در دوره قبل اظهار داشت:آماده انجام مناظره در این زمینه هستم و برایم جای تعجب دارد که چرا سازمان بازرسی به این مسأله ورود نیافته و سکوت کرده است.

وی افزود: این سازمان گاهی موضوعاتی که مربوط به تخلفات احتمالی 4 تا 5 میلیارد تومانی است را ورود می‌کند و حالا که ما سندهای زیادی در این زمینه داریم باید سازمان بازرسی جهت بررسی آن وارد عمل شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: در صورتی که این مشکل مورد بررسی قرار نگیرد شرایطی مشابه املاک نجومی که 4 سال است هنوز بر سر آن بحث وجود دارد ایجاد خواهد شد متأسفانه برخی معتقدند چرا علیرغم دارا بودن مهر محرمانه بر این اسناد،‌ آن را منتشر کرده‌اید برای ما این سوال است که آیا اکنون مشکل مهر محرمانه است و یا اینکه آیا می‌خواهند آن را بررسی کنند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: