• شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨-١١:٥٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٥٩٦١
محمود میرلوحی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس:

نظام پرداخت‌ها در شهرداری زیر ذره بین شورا/برخی در شهرداری بالای 13 میلیون حقوق می گیرند

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر ضرورت اصلاح ساختار در شهرداری گفت: مدیران و غیر مدیران زیادی در شهرداری حقوقی بالاتر از حناچی دارند و نظام پرداخت‌ها استاندارد نیست.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در مورد حقوق بالاتر برخی از مدیران شهری نسبت به شهردار تهران اظهار داشت: نظامات پرداختی شهرداری و سلسله‌مراتب آن باید از نو مورد دقت قرار گیرد چراکه تفاوت میان حقوق‌ها در سیستم و عدم تعادل در پرداخت‌ها زیاد است.

وی افزود: دو نفر ممکن است در یک اداره،‌ در یک بخش و در یک اتاق کار مشابهی انجام دهند، ولی فاصله دریافتی و حقوق آنها زیاد باشد که این مسئله ضرورت اصلاح ساختار و کارسنجی را نشان می‌دهد. 

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: پیروز حناچی، شهردار تهران گزارش خوبی از اصلاح ساختار به شورای شهر ارائه داده و اگر این مسئله انجام شود قطعا این مشکل نیز رفع خواهد شد.

میر لوحی تصریح کرد: متأسفانه به غیر از مدیرانی که حقوق بالاتر از شهردار دارند، غیرمدیرانی هم داریم که پرداختی آنها بسیار بالا بوده و هیچ استانداردی ندارند. 

میرلوحی تأکید کرد: شورای شهر تصمیم و اراده‌ زیادی برای اصلاح ساختار دارد، ولی متأسفانه فضا و شرایط اقتصادی به صورتی است که هر اقدام ما را مانع می‌شوند و می‌گویند به دلیل شرایط اقتصادی ملاحظه کنید، البته ما تصمیم داریم برای عدالت و کارآمدی سازمان اقداماتی انجام دهیم. 

وی در مورد حقوق شهردار تهران گفت: حناچی حقوقی حدود 13 میلیون تومان دارد و بسیاری از شهردار حقوق بالاتری دریافت می‌کنند. 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: