• جمعه ٤ مرداد ١٣٩٨-١٥:٣٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٥١٦١
علی اعطا در جریان برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورایاری ها بیان داشت؛

فعالیت داوطلبانه و مشارکت جویانه شورایاران در این دوره چشمگیر بود/ انتخابات با رونق خوبی در حال برگزاری است

سخنگوی شورای سالامی شهر تهران گفت: حضور شهروندان تهرانی در پای صندوق های رای نشان می دهد این انتخابات با رونق خوبی برگزار خواهد شد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران اعضای شورای اسلانی شهر تهران صبح امروز از شعب اخذ رای بازدید کردند.
در این بازدید احمد مسجد جامعی، محسن هاشمی ، علی اعطا ، مجید فراهانی در مسجد فخریه حضور داشتند.
علی اعطا در خلال این بازدید گفت: هر چند که در روز های قبل از برگزاری انتخابات نگرانی هایی وجود داشت اما با آغاز انتخابات و حضور مردم مشخص شد که این انتخابات با رونق خوبی مواجه خواهد شد.

وی ادامه داد: از طریق انتخابات شوریاری ها باید کاری کنیم تا مشارکت شهروندان هر چه بیشتر افزایش پیدا کند و مردم در تعیین سرنوشت خودشان تاثیر گذار باشند.

اعطا افزود: تا قبل از شکل گیری شوراها سطح تصمیمات در حزه شهرداری ها اتفاق می افتاد اما با گذشت بیست سال از انقلاب اسلامی و شکل گیری شوراهای اسلامی شهر و روستا و ذیل آن شورایاران تلاش بر این بود که این سطح تصمیمات در سطح محلات نیز تسری پیدا کند و امیدواریم در پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها این رویکرد هر چه بیشتر محقق شود.
.
اعطا در ادامه تصریح کرد: در مسیر قانونی شدن انتخابات شورایاری ها شبهاتی وجود داشت که امیدواریم هر چه زودتر موانع و مشکلات در این زمینه مرتفع شود.

اعطا در ادامه خاطر نشان ساخت: فعالیت مشارکت جویانه و داوطلبانه یکی از اهداف ما در برگزاری این انتخابات بود و اصلاح اساسنامه و آیین نامه انتخاباتی نیز حول همین محور صورت گرفت چرا که هدف ما فاصله گرفتن شورا یاران از مداخله اجرایی در حوزه شهرداری ها بود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: