• شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٩-١٠:١٨
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٧٥٠٤
در دویست و نهمین جلسه شورا صورت می گیرد

ادامه بررسی لایحه ضوابط تشکیلاتی شهرداری تهران

در دویست و نهمین جلسه شورا سید حسن رسولی خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران در دی و بهمن سال 98 ارائه خواهد داد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران دویست و نهمین جلسه شورا  روز یکشنبه  31 فروردین ماه سال 99 در ساعت 9 صبح لغایت 12  در محل تالار شورا برگزار می شود. 
 
در این جلسه ادامه  بررسی لایحه" ضوابط تشکیلاتی شهرداری تهران" نیز در این جلسه از سر گرفته خواهد شد. 
در ادامه این جلسه بررسی سه لایحه یک فوریتی در دستور خواهد بود که یک فوریت لایحه " الحاق دو تبصره به پیوست 6 ماده واحده مصوبه بودجه سال 98 شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه (بهای بلیط مترو هشتگرد) و نیز یک فوریت لایحه " تعیین نرخ بهای خدمات کنترل و صدور گواهی زیست محیطی موتور ها و خودروهای دیزلی با کاربری عملیات عمرانی" و همچنین یک فوریت لایحه "الحاق یک تبصره به عنوان تبصره هشتم بند (ب) مصوبه اصلایحه مصوبه چگونگی محاسبه و اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 
در ادامه جلسه ارائه گزارش سید حسن رسولی خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران در دی و بهمن سال 98 ارائه خواهد شد. 
بررسی طرح " الزام شهرداری تهران به ارایه لایحه الزام ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی بلند مرتبه به پیش بینی، طراحی و نصب زیر ساخت های مورد نیاز ارتباط رادیویی و فیبر نوری" از دیگر دستورهای این جلسه خواهد بود. 
انتخاب دو نفر از مسئولین سازمان های مردم نهاد مرتبط با موضوع خانواده و دو نفر کارشناس خبره جهت عضویت در ستاد حمایت از خانواده موضوع بند های 11 و 14 ماده سوم مصوبه "طرح حمایت از بنیاد خاواده " و نیز "انتخاب یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در ستاد مدیریت جمعیت شهر تهران نیز از دستورهای دیگر جلسه دویست و نهم خواهد بود.
بررسی لایحه مجوز واگذاری حق بهره برداری از 8 مرکز بهاران به سازمان بهزیستی استان تهران نیز از دستور های دیگر جلسه فردا خواهد بود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: