• جمعه ١٥ فروردين ١٣٩٩-٢٢:٤٤
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٧٣٦١
در دویست و ششمین جلسه شورا صورت می گیرد؛

از بررسی پیگیری ثبت ملی میراث طبیعی توچال تهران تا حسابرسی از سازمان املاک شهرداری در سال مالی 93

در دویست و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ادامه بررسی گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی"سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی 1393" صورت خواهد گرفت.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران دویست و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران   روز یکشنبه  17 فروردین ماه سال 99 در ساعت 8:45 صبح لغایت 12  در محل تالار شورا برگزار می شود.

دویست و ششمین  جلسه شورا با ادامه بررسی طرح "الزام شهرداری تهران به پیگیری ثبت ملی میراث طبیعی توچال تهران" آغاز خواهد شد.

در این جلسه بررسی لایحه" ضوابط تشکیلاتی شهرداری تهران" و نیز ادامه بررسی گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی"سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی 1393"  صورت خواهد گرفت.

بررسی طرح " الزام شهرداری تهران به ارایه لایحه الزام ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی بلند مرتبه به پیش بینی، طراحی و نصب زیر ساخت های مورد نیاز ارتباط رادیویی و فیبر نوری" از دیگر دستورهای این جلسه خواهد بود.

انتخاب دو نفر از مسئولین سازمان های مردم نهاد مرتبط با موضوع خانواده و دو نفر کارشناس خبره جهت عضویت در ستاد حمایت از خانواده موضوع بند های 11 و 14 ماده سوم مصوبه "طرح حمایت از بنیاد خاواده " و نیز "انتخاب یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در ستاد مدیریت جمعیت شهر تهران نیز از دستورهای دیگر جلسه دویست و ششم خواهد بود.

همچنین گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی "سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای سال مالی 93" در این جلسه ارائه خواهد شد.

بررسی لایحه مجوز واگذاری حق بهره برداری از 8 مرکز بهاران به سازمان بهزیستی استان تهران نیز از دستور های دیگر جلسه فردا خواهد بود.

بررسی گزارش حسابرس رسمی شورا در خصوص حسابرسی" اداره کل پشتیبانی شهرداری تهران برای سال مالی 93 " و نیز "معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برای سال مالی 93" نیز از دستور های دیگر جلسه فردا می باشد.

همچنین بررسی صورتجلسه چهلمین و چهل و یکمین  جلسه کمیسیون نام گذاری و تغییر نام اماکن و معابر شهر تهران آخرین دستور جلسه فردا خواهد بود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: