• يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨-١٢:٥٣
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٥٩٨٧
درخواست حبیب‌زاده از رییس شورای شهر:8-163

صورتجلسه های کمیسیون تشخیص باغات بررسی شود

رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه برخی از املاک فاقد شرایط احراز باغ بوده اما در صورتجلسه کمیسیون تشخیص باغات، ملک باغ اعلام شده است از رییس شورای شهر خواست صورتجلسه های کمیسیون تشخیص باغات را بررسی و نتیجه آن را در صحن شورا اعلام کند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران افشین حبیب‌زاده در یکصد و شصت و سومین جلسه شورا که به بررسی پرونده‌های پلاک ثبتی مرتبط با تعیین تکلیف باغ یا غیرباغ اختصاص داشت، با اشاره به اینکه در سند ملک مذکور عنوان باغ ذکر نشده است، گفت: مراجعات متعددی از سوی شهروندان معترض به نظر شورای شهر درباره تشخیص باغ بودن ملک داشته‌ام. 
رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با تاکید براینکه برای تشخیص دادن باغ ضوابط مشخصی وجود دارد که باید طبق آن عمل کرد، گفت: باید مشخص شود که به چه دلیل زمانی که هیچ‌کدام از شرایط احراز باغ وجود ندارد، در صورتجلسه کمیسیون تشخیص باغات آن ملک را باغ اعلام می‌کنند.
وی در ادامه از رییس شورای اسلامی شهر تهران خواست مواردی که فاقد شرایط احراز باغ بوده اما در صورتجلسه تنظیمی باغ اعلام شده را بررسی و نتیجه آن را در صحن شورا اعلام کند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار مرتبط