• شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨-١٣:٢٤
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٦٠١٥
احمد مسجد جامعی خبر داد:

مراسم روز تهران امسال، باشكوه تر از گذشته برگزار مي شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران به اشاره به نام گذاری 14 مهر به نام روز تهران گفت: امسال نيز براي چهارمين سال تلاش مي شود تا اين روز را كه رسالت آن آشنايي شهروندان تهراني با عناصر هويت شهري تهران است با شكوه تر از هر سال برگزار شود.

 

 

 

 

 

 

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران نخستين جلسه هماهنگي و برنامه ريزي روز تهران به رياست احمد مسجد جامعي، عضو شوراي اسلامي شهر تهران و با حضور نمايندگاني از شوراي اسلامي شهر و شهرداري تهران، وزارت ميراث فرهنگي و گردشگري، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در اين جلسه احمد مسجد جامعي با اشاره به نامگذاري ١٤ مهر به عنوان روز تهران گفت: اين روز مقارن است با تصويب شدن پایتختی تهران در متمم قانون مشروطيت و شوراي سوم این روز را به عنوان روز تهران نامگذاری کرد. امسال نيز براي چهارمين سال تلاش مي شود تا اين روز را كه رسالت آن آشنايي شهروندان تهراني با عناصر هويت شهري تهران است با شكوه تر از هر سال برگزار شود.

وي افزود:  امسال مناسبت روز تهران را طي يك هفته كه هر روز آن با يكي از موضوعات مهم شهري نامبردار گشته است، برگزار ميكنيم.

مسجد جامعی در ادامه خاطر نشان ساخت: این برنامه ها از ١٢ مهر تا ١٨ مهرماه با شعار « تهران ايرانيان » و مشاركت سازمان هاي مردم نهاد، شوراياري هاي محلات و نهادها و سازمان هاي مختلف در سطح تهران برگزار مي شود.

 

وي افزود اين مراسم با هدف آشنايي شهروندان تهراني به خصوص نسل جوان با معرفي عناصر هويت شهري تهران، نقاط و جاذبه هاي تاريخي و گردشگري تهران به مدت يك هفته همراه با برنامه هاي مختلف فرهنگي، هنري و گردشگري همراه است كه جزئيات و برنامه ها در روزهاي آينده اعلام خواهد شد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: