• سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨-١٠:٠٦
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٥٩٣٧
سید آرش حسینی میلانی در گفت‌وگو با ایسنا:

آغاز فرایند انتخابات هیات رئیسه شورایاری‌های محلات تهران از فردا

نائب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها از آغاز فرایند انتخابات هیات رئیسه شورایاری‌های محلات تهران از فردا (۱۲ شهریورماه) خبر داد.

  به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران سید آرش حسینی میلانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آغاز به کار رسمی پنجمین دوره شورایاری‌های شهر تهران از شهریور ماه امسال گفت: در گام اول انتخابات هیات رئیسه شورایاری‌های محلات شامل رئیس، یک نائب رئیس و یک منشی برگزار می‌شود. هر شورایاری شامل ۹ نفر است و بر اساس برنامه زمان‌بندی شده، این انتخابات از فردا (۱۲ شهریور) تا ۳۰ شهریور ماه در ستاد هماهنگی شورایاری‌ها برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با انتخاب اعضای هیات رئیسه شورایاری‌های محلات، فرایند استقرار آن‌ها به پایان می‌رسد و از ابتدای مهر ماه فرآیند کاری آن‌ها آغاز می‌شود.

این عضو شورای شهر تهران درباره تعداد شورایاری‌هایی که از فردا انتخابات هیات رئیسه آنها برگزار می‌شود، اظهارکرد: برای برگزاری انتخابات هیات رئیسه ۳۴۷ محله برنامه‌ریزی شده است که تقریباً در هر روز، انتخابات هیات رئیسه دو تا سه منطقه برگزار می‌شود.

حسینی میلانی درباره آخرین وضعیت تایید انتخابات شورایاری شهرک آپادانا تاکید کرد: مقرر شده است امور مناطق شهرداری تهران گزارشی کارشناسی را در این زمینه تهیه کند که پس از دریافت، تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد.

وی درباره محلاتی هم که انتخابات شورایاری آن‌ها برگزار نشده است، خاطرنشان کرد: در صورتی که شرایط برگزاری آنها فراهم شود، انتخابات شورایاری‌ها در این محلات با فاصله دو ماه برگزار خواهد شد.

نائب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در پایان گفت: مراسم معارفه و آغاز به کار پنجمین دوره شورایاری‌ها به دلیل تقارن آن با ماه محرم مقرر شد همزمان با هفته تهران در مهر ماه برگزار شود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: